Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 13
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Psychologowie i psychoterapeuci

 • Psychoterapia Warszawa »

  W naszej pracowni psychologicznej oferujemy psychoterapię indywidualną oraz terapię mar i małżeństw. Specjalizujemy się w tej branży od wielu lat o czym możesz się przekonać wchodząc na nasza firmową stronę www.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia osobista - dobry psycholog online »

  Poradnia Osobista jest jednym z najlepszych serwisów internetowych oferujących porady psychologiczne online. Mimo, że istnieje w Internecie niewiele ponad rok, już zebrała wiele pozytywnych opinii i pomogła dziesiątkom osób z problemami osobistymi. To, co w szczególności wyróżnia Poradnię Osobistą na tle konkurencji, to naprawdę dobrzy psychologowie – wszyscy posiadający niezbędne uprawnienia oraz bogate doświadczenie zawodowe, ale i świetnie oceniani przez swoich pacjentów „z realu”.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Better - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości - Wrocław »

  Szukasz pomocy w rozwiązaniu problemów, chcesz uporać się z sytuacją, która Cię przerasta skorzystaj z pomocy naszych specjalistów psychologa, psychoterapeuty, lekarza psychiatry. Diagnozujemy problemy, szukamy nowych sposobów rozwiązania trudności, wskazujemy metody umożliwiające ich przezwyciężenie oraz udzielamy wszechstronnego wsparcia. Prowadzimy psychoterapię grupową i indywidualną. Leczymy uzależnia alkoholowe, narkotykowe, depresja, bezsenność, oferujemy również odtrucia.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna Warszawa »

  Poradnia Odnowa to fachowa poradnia znajdująca się w Warszawie. Jest to miejsce, w którym pacjenci wynajdą odpowiednią opiekę pod okiem doświadczonych specjalistów z różnorakich dziedzin. Poradnia oferuje m. in. pomoc psychologiczna Warszawa, zarówno dla dorosłych, ale również dla dzieci. W Odnowie odbywają się terapie indywidualne, grupowe, ale również rodzinne. Co istotne, w przychodni odbywa się też leczenie nerwicy. Lekarze podchodzą osobiście do każdego pacjenta i jego potrzeb, dzięki czemu sprawiają, że czuje się on komfortowo. W przychodni pracują również specjaliści od dzieci, psycholog i logopeda dziecięcy. Są to osoby doświadczone i z odpowiednim podejściem do młodszych pacjentów.

  Data dodania: 10 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologowie i psychoterapeuci

Psychologowie i psychoterapeuci - nowa strona:

Adres: