Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 16
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Lekarze

 • Hoto Med - prywatne ubezpieczenia medyczne »

  Firma Hoto Med świadczy usługi z zakresu prywatnych ubezpieczeń i abonamentów medycznych. Oferujemy konsultacje u każdego rodzaju specjalistów, a także, w zależności od zakresu wykupionego pakietu, zwrot kosztów leków, leczenie w szpitalu czy opiekę psychoterapeuty.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Gastroskopia kraków »

  Klinika Krakowska istnieje na rynku od wielu lat i posiada w Krakowie dwa oddziały mieszczące się przy ul. Mehoffera i Zachodniej. Oferujemy pełen zakres usług medycznych od podstawowej opieki gwarantowanej przez lekarzy internistów i pediatrów, przez specjalistyczną pomoc z zakresu okulistyki, ginekologii, diabetologii, kardiologii, chirurgii bądź psychiatrii. Świadczymy także usługi medycyny pracy - badania wstępne, realizowane przed przystąpieniem pracownika do pracy, kontrolne - obowiązkowe w przypadku kiedy pracownik przebywał na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni i okresowe. Dodatkowo gwarantujemy opiekę poradni medycyny sportu, gdzie diagnozuje się wszystkie kontuzje i ustala plan leczenia, a także posiadamy bardzo dobrze zaopatrzoną poradnię rehabilitacyjną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Latawiec »

  Jeśli szukasz pomocy specjalistycznej u psychoterapeuty, zapraszamy do gabinetu doktora Latawca. Osoby samotne, uzależnione, nieporadne lub pogrążone w przedłużającej się żałobie mogą liczyć na zrozumienie i wsparcie. Proponujemy różne formy pomocy. Psychoterapia indywidualna oraz w parach nie zawsze musi prowadzić do udanego rozwiązania kryzysu partnerskiego, ale pomoże określić priorytety i podnieść samoocenę, niezbędne we właściwych relacjach.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze

Lekarze - nowa strona:

Adres: