Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 7
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Gabinety lekarskie

 • Lubelskie Centrum Diagnostyczne »

  Prezentowane Lubelskie Centrum Diagnostyczne to prywatna firma zajmującą się leczeniem chorób metabolicznych kości. Prezentowany ośrodek jest bogato wyposażony w profesjonalny sprzęt diagnostyczny. Posiada również wyspecjalizowany i doświadczony personel, który gwarantuje profesjonalne prowadzenie badań.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jadczyk - implanty Szczecin »

  Na naszej stronie znajdziesz informacje na temat usług z zakresu stomatologii w Szczecinie. Najmocniej zapraszamy tych, którzy mają niedogodności ze zdrowiem swoich zębów. Dajemy kompleksowe toki postępowań zdrowotnych, prace lekarskie a także wszczepianie implantów stomatologicznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu, zobacz komentarze o naszej placówce stomatologicznej. Oferujemy także wybielanie zębów. Jeśli chcesz przeczytać więcej - wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • RS Dental - klinika stomatologiczna Warszawa Mokotów. »

  Profesjonalny gabinet stomatologiczny w Warszawie. Wysoko wykwalifikowani pracownicy do dyspozycji Pacjentów przez 5 dni w tygodniu. Wykonujemy implanty, szynowanie zębów, scaling, usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, zakładamy niewidoczne aparaty na zęby, wybielanie zębów - to wszystko i jeszcze więcej w naszym kameralnym gabinecie na Mokotowie.Zapraszamy do rezerwacji wizyty!

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne ubezpieczenia zdrowotne Medicover »

  Dodatkowe ubezpieczenia medyczne to indywidualna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki prywatnej polisie zdrowotnej zyskujesz szybki dostęp do specjalistów oraz możliwość łatwego wykonania potrzebnych badań. Wybrane pakiety medyczne (prywatne ubezpieczenia zdrowotne) zapewniają Ci też doraźną pomoc (dyżury całodobowe) oraz inne korzyści, zależne od indywidualnych potrzeb (np. pakiet medyczny dla kobiet w ciąży). Prywatne ubezpieczenia medyczne i dobra polisa zdrowotna to gwarancja bezstresowego życia. Warto!

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - nowa strona:

Adres: