Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 18
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Domy opieki

  • w$p1erajmy hosp1cja »

    Strona poświęcona pomocy potrzebującym. Na stronie można odnaleźć informacje dotyczące polskich hospicjum które potrzebują wparciu finansowego. Dzięki zakładce "pomagam" zdołasz odszukać numer konta oraz kontakt do danego hospicjum. Skorzystaj dodatkowo z dostępnego na stronie przewodnika.

    Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
  • Opieka nad osobami starszymi »

    Krakowska firma Antroposs zajmuje się domową opieką seniorów, wymagającymi opieki domowej w Krakowie i okolicach. F. U Antropos ma siedzibę w Krakowie na ul. Prądnickiej 78A. Zajmujemy się opieką medyczną już kilkanaście lat. ukończone wszelkie kursy związane z opieką nad seniorami i obłożnie chorymi. Wiele osób skorzystało już z naszej pomocy. Dzięki nam życie osób w wieku seniora nie musiało być smutne i trudne. Pomagamy w sprawach i problemach osób w podeszłym wieku, zaczynając od czynności dnia codziennego po zapewnienie opieki medycznej. Bardzo często po hospitalizacji osoby w podeszłym wieku wymagają dalszej opieki osób trzecich. Antroposs zapewnia doświadczony personel oraz przyjacielską atmosferę. Robimy co w naszej mocy, aby spełnić Państwa oczekiwania i uczynić Państwa życie prostszym. Posiadamy wiele pozytywnych opinii wystawione przez naszych podopiecznych lub ich rodziny. Odwiedź nasze biuro lub skontaktuj się z nami.

    Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domy opieki

Domy opieki - nowa strona:

Adres: