Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 18
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Dentysta

 • Implanty »

  Dla osób, które utraciły swoje zęby (kilka lub wszystkie) i rozważają implanty, Klinika Stomatologiczna ANIDENT przygotowała internetowy poradnik, który można znaleźć na stronie implanty Warszawa. Poza przedstawieniem oferty implantologicznej kliniki można znaleźć tam wiele przydatnych informacji o implantach zębów. Bez wątpienia implanty to dzisiaj najlepsza metoda na odbudowę utraconych zębów. W klinice oferujemy sprawdzone implanty firm liderów w tej branży, takich jak 3i, Zimmer oraz IDI.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • DENTIM Stomatologia katowice »

  Zachęcamy każdą osobę posiadającą jakiekolwiek problemy z uzębieniem, do odwiedzenia strony internetowej renomowanej kliniki DENTIM, oferującej swoje usługi w Katowicach. Gwarantujemy naszym pacjentom tanie leczenie, realizowane w przychylnej atmosferze. Nasze działanie jest skuteczne, ponieważ do realizowanych zabiegów używamy sprzętów a także materiałów, wywodzących się od wyłącznie renomowanych producentów. Realizujemy takie zabiegi jak: lakowanie, lakierowanie, polerowanie, piaskowanie, wybielanie, uzupełnianie ubytków. W naszej ofercie znajdziecie również Państwo perfekcyjne rozwiązania protetyczne a także implantologiczne, które raz na zawsze rozwiążą problem braków w uzębieniu. Proponujemy również pomoc w rozwiązaniu problemu, jakim jest krzywy zgryz. Mamy do zaoferowania naszym klientom innowacyjne aparaty ortodontyczne, które przywróci zębom pożądany kształt. Zapraszamy na stronę internetową Kliniki DENTIM.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.MedykDent.pl »

  Firma MedykDent od 2004 r. oferuje wszczepianie implantów stomatologicznych. dwoje doświadczonych stomatologów z certyfikatami implantologicznymi oraz najnowszy cyfrowy Panoramiczny Rentgen AJAT gwarantują ponad 98% skuteczności implantacji. W gabinecie wszczepiane są tylko dwufazowe implanty, z gwarancją integracji zrostu z kością, w razie odrzucenia implantu, przeprowadzana jest bezpłatnie ponowna implantacja, a gdy nie ma takiej opcji, wszelkie koszty są zwracane. Gdy zachodzi potrzeba, przeprowadzana jest też regeneracja kości.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dentysta

Dentysta - nowa strona:

Adres: