Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2231
Gości online - 14
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Chirurgia plastyczna

 • Korekta nosa Warszawa »

  Doktor Lembas to wiodący z najznamienitszych chirurgów plastycznych w mieście Warszawa. Z powodu długoletniej praktyce, która przełożyła się na ogromne doświadczenie a także nieprzerwanym powiększaniu swoich umiejętności zdoła pochwalić się obfitą rzeszą usatysfakcjonowanych pacjentów. Zapraszamy

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Jeśli szukasz szpitala w którym zostaniesz otoczony kompleksową, fachową i troskliwą opieką to jesteśmy idealną dla Ciebie placówką. Wybudowaliśmy nowy budynek, wyposażyliśmy go w nowoczesny sprzęt medyczny i zatrudniliśmy najlepszych i bardzo doświadczonych specjalistów, aby wykonywać operacje plastyczne. Prowadzimy kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, ortopedii i traumatologii, a także neurologii.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Facelift - ClinicForYou »

  Lifting twarzy to obecnie najbardziej efektowny sposób na odmłodzenie twarzy oraz na redukcję zmarszczek i innych oznak starzenia. Profesjonalnie wykonany zabieg potrafi odmłodzić nawet o 10 lat. Ponieważ jednak potrzeby pacjentów mogą być mniejsze bądź większe nie zawsze potrzebny jest pełen lifting twarzy, ale mniejszy zabieg – mały bądź mini lifting twarzy.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna - nowa strona:

Adres: