Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 22
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Paintball

  • Paintball dla Twoich pracowników »

    Jeżeli jesteś przekonany, że Twoi pracownicy są na skraju przemęczenia i potrzebują relaksu to zafunduj dla nich wyjazd integracyjny z Base Camp Istebna. Wszystkie nasze atrakcje, a także domki noclegowe, są w górach. Ludzie, których zatrudniasz dzięki weekendowi skonstruują znacznie lepszy team, który przyniesie Ci większe zyski w pracy. Nasza oferta z cała pewnością sprawi, że poczujecie większą ilość emocji. Po takim wyjeździe każdy wróci do domu naładowany pozytywną energią do dalszej pracy.

    Naprawdę wiele innych wiadomości możecie Państwo znaleźć na naszej stronie: http://bcamp. pl. Najlepiej przedzwonić pod numer telefonu +48 888 661 794 albo +48 668 389 312 i zapisać się na odpowiedni czas. W Beskidzie Śląskim znajdą nas Państwo pod adresem: 43-470 Istebna Andziołówka GPS: 49. 578854, 18. 903659. Możecie też do nas pisać maile: kontakt@bcamp.pl. Na wszystkie odpowiadamy.

    Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Paintball

Paintball - nowa strona:

Adres: