Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 26
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Fitness

 • Dieta i Trening »

  Strona poświęcona treningom i diecie która jest bardzo ważnym elementem przy ćwiczeniach fizycznych. Na stronie znajdziesz poradniki i informacje w jak dobrać dietę i trening do codziennych ćwiczeń na siłowni.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ania Matusik Osobisty Trener »

  Trener personalny Ania Matusik z Warszawy to postać, która daje z siebie wszystko w trakcie zajęć z klientem, natomiast tego samego oczekuje od współćwiczących. Naczelny cel jaki przed sobą stawia to ukształtowanie perfekcyjnego szkicu treningowego, który w połączeniu z dobrą dietą da spektakularne wyniki. Najważniejsza jest tymczasem troska o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Normalne jest to, że każdy ma swoje subiektywne potrzeby oraz możliwości. To co będzie wspaniałym treningiem dla jednego, może okazać się niszczące dla drugiego klienta. Tym samym tak znaczący jest głęboki wywiad z trenerem osobistym dotyczący obecnego stanu zdrowia tudzież nabytych urazów, czy kontuzji. Również niesłychanie istotne jest przedstawienie wszystkich nawyków żywieniowych, czyli jak wygląda całodniowe menu klienta. W ten sposób jest możliwe zaplanowanie optymalnego treningu i programu żywieniowego. Chcesz w końcu zrobić coś dla siebie - rozpocznij treningi z Anią Matusik.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • pianki do pływania sklep »

  Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz od czego zacząć? My wiemy. Od butów. To najważniejszy sprzęt dla biegacza. Od dobrych butów zależy nasze zdrowie, forma, chęć do biegania i wyniki sportowe. Jako sklep internetowy posiadamy szeroką gamę butów do biegania. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Dla wielbicieli biegania naturalnego oferujemy buty naturalne wspierające naturalny ruch stóp podczas biegu. Dla osób, którym zależy na wyniku oferujemy buty startowe do biegania. Uważamy, że bieganie to sport dla każdego więc w naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko buty męskie do biegania, ale również damskie i dziecięce.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness

Fitness - nowa strona:

Adres: