Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 22
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Bilety autokarowe

  • Tanie autokary »

    Serwis internetowy autokary24 umożliwia również przejazd dla nieletnich. Należy jednak skontaktować się z infolinią, aby można było zweryfikować przejazd i uzgodnić to z przewoźnikiem, ponieważ każdy z nich ma inne wymagania. Warunkiem przejazdów małoletnich jest wypełnienie oświadczenia przez rodzica lub osobę odpowiedzialną za dziecko. Jeśli chodzi o Wielką Brytanie należy napisać oświadczenie w języku polskim jak i angielskim. Zostało to ustalone przez służby celne w Anglii. Opiekun prawny lub osoba, która jest odpowiedzialna za nieletniego zobowiązany jest odprowadzić go do autokaru, również gdy pasażer przyjeżdża na miejsce, osoba dorosła musi go odebrać. Szczegółowe informację można uzyskać dzwoniąc na infolinię pod numer +48 22 6 24 24 24( numer stacjonarny w Polsce).

    Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • Autokary do Niemiec »

    Centrum Podróży Aura Warszawa gwarantuje państwu profesjonalną obsługę kiedy mowa o takich działaniach jak bilety autokarowe na autobusy międzynarodowe. Zapraszamy między innymi do sprawdzenia korzystnych ofert na eurotunel czy też autokary do Niemiec. Tylko u nas najlepsze rozwiązania, najkorzystniejsze ceny i oczywiście wasze pełne zadowolenie

    Data dodania: 15 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bilety autokarowe

Bilety autokarowe - nowa strona:

Adres: