Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 78
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: RTV AGD

  • VoIP - telekonferencja w usłudze HaloNet »

    Istotnymi atutami telefonii VoIP HaloNet są niewygórowane ceny rozmów, od 4 groszy za minutę oraz numer telefonu, możliwy do zakupienia już za 1 zł. Innym udogodnieniem w HaloNet są grupowe połączenia telefoniczne nazywane telekonferencjami. Grupa dzwoniących do siebie i realizujących jednocześnie rozmowę może liczyć 30 osób. Co warte podkreślenia, jeśli są to posiadacze numeru w HaloNet to taka telekonferencja (uczestnictwo w niej), nawet gdyby trwała kilkadziesiąt minut, nic ich nie kosztuje.

    Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Sklep internetowy RTV i AGD - sprzęt w atrakcyjnych cenach »

    Sklep internetowy redcoon. pl zaprasza na zakupy. To właściwy adres, dla każdego, kto zamierza kupić komputer, sprzęt RTV lub AGD, taki jak: konsole Xbox360, PS3 i PS4, telewizory LED, LCD oraz plazmowe, aparaty fotograficzne, kamery oraz liczne akcesoria do nich. Nasza szeroka oferta obejmuje także multimedia, audiobooki, książki, filmy i muzykę. Ponadto posiadamy również elektroniczne sprzęty biurowe, takie jak telefony, faksy, drukarki, skanery czy niszczarki.

    Data dodania: 27 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: RTV AGD

RTV AGD - nowa strona:

Adres: