Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 21
IP - & BL -
PR - /10

www.tlumaczonepiosenki.pl

Tłumaczone Piosenki - serwis z tekstami Tłumaczone Piosenki to zbiór tekstów piosenek z różnych językach świata. Na stronie dostępne są także linki do teledysków, wiersze oraz przepisy kulinarne.

Szczegóły strony www.tlumaczonepiosenki.pl:

    Prezentowana strona www.tlumaczonepiosenki.pl posiada ID:575 i widnieje w moim katalogu pod nazwą "Tłumaczone Piosenki - serwis z tekstami".. Jej moc określa wskaźnik Page Rank który wynosi na. Tą stronę zobaczyło 1043 osób a klikło 31 więcej jej CR w tym przypadku wynosi 2.97%. Tą stronę dodano w dniu 12 09 2011 a wyróżniają ją takie słowa kluczowe jak tekst piosenki . Stronę odnajdziesz w podkategorii Rozrywka Jeśli ten link nie działa kliknij Zgłaszam Spam/niedziała a jeśli jesteś właścicielem tego wpisu skorzystaj z promocji i wypromuj swój wpis w katalogu za pomocą tego linka - Kliknij tu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • ŁUKASZ SKOWRON KRAKÓW męski striptiz śląskie »

    W Krakowie i na obszarze całego województwa małopolskiego aktywność swoją prowadzi fachowy chippendales - Łukasz Skowron. To osoba, dla jakiej taniec jest pasją, mającą niespotykane umiejętności taneczne a także oczywiście świetne warunki fizyczne. Działalność Łukasza Skowrona jako tancerza rozpoczęła się już 14 lat temu. Od tego czasu był uczestnikiem różnych konkursów jak i programów tanecznych, niejednokrotnie stawał na podium. To wszystko pozwoliło jemu stworzyć kreację chippendales’a profesjonalnego, dla jakiego nie ma fantazji a także marzeń niemożliwych do zrealizowania. Właśnie dlatego umiejętności Łukasza Skowrona wykorzystywane są przez liczną damską klientelę. Szczegółowe informacje na temat tej oferty opublikowano na stronie:

    Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »