Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 18
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Taniec

  • Kurs tańca online »

    Dający możliwość poznania tańców na odległość portal e-taniec. eu jest idealną opcją zamienną dla typowych lekcji. Różnorodność technik tanecznych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie interesującą dla siebie opcję nauki. Oferujemy starannie przygotowane lekcje instruktażowe, na których taniec prezentowany jest przez instruktorów z wieloletnim stażem, w tym przez Iwonę Pavlović. Na naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo bezpłatne przykładowe zajęcia, które mają za zadanie przekonać klientów do skuteczności proponowanych przez nas kursów.

    Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Nauka tańca online »

    Strona internetowa click-dance. eu jest serwisem e-learningowym, którego zadaniem jest nauka fundamentów tańca. Proponowane usługi kierujemy do najmłodszych, więc całe zajęcia są przygotowane w system wciągający i egzekwujący zainteresowanie najmłodszych. Całe lekcje oparte są o nowoczesną technologię Kinect. Użyczamy dla klientów pojedyncze darmowe kursy w celu sprawdzenia czy Państwa latorośl będzie zainteresowane taką zabawą wraz z wydatną progresją koordynacji ruchowej i ciekawą nauką rytmiki.

    Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: