Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 17
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Fotografia

  • Baranski.com.pl - albumy fotograficzne »

    Firma rodzinna Barański jest rozpoznawalna za sprawą wytwarzania wysokiej klasy albumów zdjęciowych. Posiadane wieloletnie doświadczenie sprawia, że wykonujemy każdy przekazany przez Państwa design, niezależnie od stopnia złożoności. Ponadto włączamy nabywców w fazę projektową, umożliwiającą uzyskanie unikalnego wzoru. Produkujemy albumy z najwyższej klasy surowców. Klientom dajemy możliwość wyboru materiałów z wielu dostępnych możliwości. Produkujemy również luksusowe albumy skórzane.

    Data dodania: 02 05 2014 · szczegóły wpisu »
  • Wywoływanie zdjęć cyfrowych »

    Wszechobecne aparaty cyfrowe pozwalają dziś wykonywać dużą ilość fotografii, bez zastanawiania się, czy warto marnować film na konkretne ujęcie. Problemem natomiast stało się tanie wywoływanie zdjęć, tak by mogły zająć zaszczytne miejsce w albumach, a nie jedynie komputerowych dyskach. Masz podobny problem? Sprawdź ofertę tej firmy. Tutaj bez problemu zlecisz wykonanie każdej odbitki przez internet - szybko i niedrogo. Na witrynie udostępniono specjalny, intuicyjny program, dzięki któremu prześlesz pliki do wywołania. Odbitki zdjęć wysłane zostaną kurierem, a ich jakość i wytrzymałość zaskoczy niejednego klienta. Możesz wybrać papier oraz format fotografii, a nawet zdecydować się na retuszowanie przez wykwalifikowanych grafików. Wracaj do najpiękniejszych chwil życia w dowolnym momencie i zachowaj stylowe zdjęcia na pamiątkę dla następnych pokoleń.

    Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: