Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 38
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Przemysł metalowy

1 · 2 · następna strona »
 • Konstrukcje stalowe »

  Podstawą działalności operacyjnej firmy AKRIM są konstrukcje stalowe - ich wdrażanie w sposób kompleksowy lub jako podwykonawstwo w dłuższym łańcuchu dostawców usług. Posiadamy doświadczenie i kompetencje do produkcji konstrukcji zgodnie z wytycznymi polskich i europejskich norm budowlanych. Wszelkich informacji dostarczy Ci nasza strona internetowa na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brenntag Polska - dystrybutor surowców chemicznych »

  Jeśli poszukujecie Państwo najwyższej jakości rozwiązań, najlepszych dla konkretnego zastosowania, zapraszamy serdecznie do kontaktowania się z firmą Brenntag Polska! Kilka tysięcy produktów, surowców i środków pomocniczych które obejmuje oferta naszej firmy dają możliwość szybkiej realizacji dowolnego zamówienia. Dodatkowo dzięki sieci placówek rozsianych po całym kraju wszelkie zamówienia realizowane są nad wyraz szybko. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hart - art. złączne »

  Sklep internetowy Hart Centrum Metali Nieżelaznych to znakomite miejsce dla wszystkich osób, które szukają solidnych jakościowo, a równocześnie niedrogich produktów wyprodukowanych ze stali nierdzewnych lub materiałów nieżelaznych. Znajdują się w nim również niezbędne akcesoria uzupełniające. Propozycja obejmuje między innymi blachy, kształtowniki, zawiasy, a także elementy balustrad, akcesoria meblowe i żeglarskie. Wszelkie artykuły pochodzą od najlepszych oraz niezawodnych producentów, a bezpieczeństwo transakcji oraz sprawność jej realizacji to kolejne zalety tej ciekawej propozycji. Wszelkie osoby zainteresowane dokładnymi informacjami zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • STALKON Hale produkcyjne »

  ZPHU STALKON, firma z Legionowa zaprasza do współpracy. Znajdujemy się na rynku już od 1993 roku i od tego czasu wiedziemy prym w województwie mazowieckim jako producenci konstrukcji stalowych różnego rodzaju. Nasza firma to również wykonawca rozmaitych hal produkcyjnych, magazynowych oraz pawilonów handlowych. STALKON posiada ogromne zaplecze techniczne, zespół profesjonalnych maszyn oraz urządzeń służących działalności a także profesjonalną i przeszkoloną kadrę pracowniczą. Tak okazałe zaplecze pozwala nam na wykonywanie usług na wysokim poziomie oraz prowadzenie produkcji w sposób ciągły. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do siedziby jak i na stronę internetową:

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chem-Protect wsparciem dla cynkowania ogniowego »

  Firma CHEM-PROTECT jest prężnie rozwijającą się firmą o bogatym doświadczeniu świadczącą zaopatrzenie oraz usługi dla branży cynkowniczej.

  CHEM-PROTECT poprzez swoją ofertę zważa na właściwą optymalizację procesu cynkowania ogniowego w kontekście; zmniejszenia energochłonności, obniżenia kosztów oraz uzyskiwania powłok cynkowych o pożądanych właściwościach fizycznych. Myślimy o przyszłości i pomagamy modernizować instalacje do cynkowania z zachowaniem nowoczesnych standardów.

  Firma Chem-Protect zapewnia wsparcie oraz zaopatrzenie w każdej kwestii cynkowania ogniowego. Dysponujemy szeroką wiedzą w zakresie obróbki chemicznej elementów stalowych, która ma na celu wytworzenie powłoki ochronnej wydłużającej znacząco czas eksploatacji takich elementów.


  Masz problem odnośnie cynkowania ogniowego, skontaktuj się z nami!!!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ROZAMET siatki metalowe »

  Prezentujemy Państwu ofertę prezentowaną przez pracowników przedsiębiorstwa Rozamet- Producenta Siatek Tkanych i Cięto- ciągnionych. Nasza rezydencja mieści się w Biłgoraju, jednak zapraszamy do nas Kontrahentów z wszystkich zakątków kraju. Robimy najlepszej jakości techniczne siatki metalowe. Komponenty do ich wytwórczości pozyskujemy tylko od uznanych i cieszących się wyśmienitą opinią dostawców. Sporządzamy siatkę cięto- ciągnioną, do zastosowania w rozlicznych projektach, siatki tkane o przeróżnych parametrach, a dodatkowo popularną siatkę ślimakową do ochraniania i ogradzania terenu. Wysoką wagę przykładamy nie tylko do indywidualnego traktowania każdego Klienta i jego satysfakcji, ale dodatkowo do ochrony środowiska naturalnego. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie uzyskają Państwo wszelkie potrzebne dane o naszej działalności i kompletną ofertę.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • GALWANEX cynkowanie »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Galwanex. Nasza rezydencja znajduje się w Lublinie. Zajmujemy się powlekaniem warstwą cynkową elementów metalowych i żeliwnych. Oferujemy dodatkowo usługi pasywacji stali nierdzewnej i powłok cynkowych. Do cynkowania używamy zaawansowanych technologicznie linii galwanicznych, przy pomocy których możemy poddać elementy cynkowaniu metodą zawieszkową innymi słowy bębnową, w zależności od ich rozmiarów. mamy dodatkowo wanny do kąpieli chemicznych większych obiektów. Na rynku działamy już od 1986 roku- duże doświadczenie jest gwarancją naszego profesjonalizmu, a jego najlepsze potwierdzenie stanowi rzesza zadowolonych Klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o stosowanych przez nas technologiach i urządzeniach.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elementy kute »

  MetalPro jest hurtownią artykułów metalowych i prowadzi sprzedaż najwyższej jakości towarów w zasięgu całego kraju. W rozległej ofercie hurtowni znajdą się takie klasy produktów, jak przykładowo elementy ogrodzeń, w tym płaskowniki, bądź też farby dedykowane do malowania ogrodzeń. Oprócz tego zainteresowani mogą także składać zamówienia na artykuły ścierne, takie jak szczotki druciane. Po zrealizowanych zakupach, przedsiębiorstwa z branży wykonawstwa ogrodzeń mogą dostać rabat lojalnościowy. Koszty dostawy zakupionych produktów uzależnione są od ich całkowitej wagi bez względu na ilość artykułów. Możliwy jest odbiór osobisty.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Second Grade - drugi gatunek »

  Second Grade jest firmą wielobranżową, której podstawowym profilem działalności jest skup i sprzedaż stali nierdzewnej i kwasoodpornej w tzw. II gatunku.

  Oferowany asortyment to przede wszystkim blachy w arkuszach o standardowych wymiarach, kręgach (zwojach) jak i nietypowych gabarytach. Materiały są zdeklasowane z powodu wad jakości powierzchni (zarysowania, błędy powstałe podczas polerowania, szlifowania), a także błędy przy cięciu na liniach produkcyjnych.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-hak24.pl »

  Platforma Sprzedażowa Ehak24. pl to sklep internetowy stworzony z myślą o wymagających klientach, poszukujących rozwiązań wspomagających prace magazynowe i warsztatowe. Specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń transportu bliskiego – dźwignicach, ich wyposażeniu oraz częściach zamiennych. Oferuje również wózki magazynowe, wyposażenie warsztatów samochodowych, urządzenia spawalnicze, sprzęt asekuracyjny oraz wiele innych. Asortyment jest wysokiej jakości i pochodzi wyłącznie od europejskich producentów.

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł metalowy

Przemysł metalowy - nowa strona:

Adres: