Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 12
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Obróbka metali

 • Chem-Protect wsparciem dla cynkowania ogniowego »

  Firma CHEM-PROTECT jest prężnie rozwijającą się firmą o bogatym doświadczeniu świadczącą zaopatrzenie oraz usługi dla branży cynkowniczej.

  CHEM-PROTECT poprzez swoją ofertę zważa na właściwą optymalizację procesu cynkowania ogniowego w kontekście; zmniejszenia energochłonności, obniżenia kosztów oraz uzyskiwania powłok cynkowych o pożądanych właściwościach fizycznych. Myślimy o przyszłości i pomagamy modernizować instalacje do cynkowania z zachowaniem nowoczesnych standardów.

  Firma Chem-Protect zapewnia wsparcie oraz zaopatrzenie w każdej kwestii cynkowania ogniowego. Dysponujemy szeroką wiedzą w zakresie obróbki chemicznej elementów stalowych, która ma na celu wytworzenie powłoki ochronnej wydłużającej znacząco czas eksploatacji takich elementów.


  Masz problem odnośnie cynkowania ogniowego, skontaktuj się z nami!!!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stainless Steel Bellows »

  Mera Bellows to znany producent mieszków bez szwu, a także cienkościennych tulei. Jest to doświadczona firma posiadająca klientów na terenie Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych. W jej katalogu można znaleźć między innymi Stainless Steel Bellows, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewnia wysoką jakość seamless tubeses, które są również oferowane przez Mera Bellows. Firma wytwarza także Precision Tubes, charakteryzujące się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia oraz bardzo długim czasem użytkowania. Mera Bellows oferuje produkty z wysokiej jakości metalu, w tym także brązu, miedzi, a także stali szlachetnej.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obróbka metali

Obróbka metali - nowa strona:

Adres: