Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 19
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 2
 • Dachlux - konstrukcje dachowe »

  Z przyjemnością prezentujemy państwu intrygującą propozycję, którą przygotowało przedsiębiorstwo Dachlux. Mamy bez liku jednostek w Warszawie i jej okolicach, aby każdy Klient mógł do nas bez problemu dotrzeć. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na świadczeniu najwyższej jakości usług dekarskich. Nie tylko wykorzystujemy znamienite pokrycia dachów między innymi przedsiębiorstwa Braas i Lumino. Dach to kluczowy element wykończenia bryły domu. Należy zwrócić uwagę na dokładny montaż dachówek lub blachodachówki, aby nie ryzykować przeciekania dachu czy występowania wody w rynnach. Warto polecić tę pracę profesjonalistom- tylko wtedy mogą mieć Państwo pełne przekonanie, że Wasz dach przetrzyma w najlepszym stanie nie tylko najbliższą zimę, ale i każdą następną. Konkrety na naszej stornie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korab - wyburzenia »

  W propozycji Przedsiębiorstwa - Techniczno - Usługowego Korab odnajdą Państwo usługi z zakresu wyburzania oraz rozbiórek. Prowadzimy mechaniczne wyburzanie obiektów budowlanych przy użyciu młotów hydraulicznych i szczęk kruszących umieszczonych na koparkach. Demontujemy oraz utylizujemy artykuły zawierające azbest. Kruszymy i przerabiamy gruz budowlany. Mamy koparki, kruszarkę szczękową, ładowarkę, szczęki kruszące, piłę linową, wiertnicę diamentową i hydrauliczny młot udarowy. Dzięki tak dobrze pasującym maszynom zapewniamy Państwu usługi od wyburzeń do recyklingu gruzu. Swoje kompetentne usługi zaświadczamy na terenie całej Polski. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zagadnień, ciekawe ceny oraz wysoką jakość usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stępol wyburzenia szczecin »

  Jeżeli poszukujecie firmy z wieloletnim doświadczeniem, zajmującej się wszelkimi pracami ziemnymi, firmy która posiada nowoczesny sprzęt i profesjonalną kadrę pracowniczą, koniecznie zaznajomcie się z ofertą firmy STĘPOL Zakład Usług Wielobranżowych z siedzibą w Policach, niedaleko Szczecina. To firma, która świadczy usługi dla osób indywidualnych a także dla firm i instytucji. Należy podkreślić, iż oferta tej firmy jest rozbudowana i co ważne kompleksowa. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu STĘPOL wykonuje również wszelkie prace związane z zagospodarowaniem terenu, wywozem gruzu z placu budowy, drobne usługi transportowe a nawet wywóz nieczystości płynnych oraz śmieci. Ponad 25-letnie doświadczenie zachęca do poznania szczegółów oferty, jaką znajdziecie na stronie:

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe i konstrukcje wykonywane w technologii Remco - Ocmer Sp. z o.o. »

  Zapoznaj się z ofertą firmy Ocmer Sp z. o. o! Swoim klientom oferujemy generalne wykonawstwo hal stalowych i żelbetowych w technologii Remco. Ocmer to również profesjonalne doradztwo techniczne i projektowe wraz z zarządzaniem projektem. Pomagamy uzyskać pozwolenie na budowę. W ofercie znajdują się hale stalowe: logistyczne, magazynowe i produkcyjne, pawilony handlowe, sortownie owoców i warzyw, chłodnie i inne. Odwiedź naszą stronę!

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ochrona ciała - Amparo »

  Przemysł wydobywczy, ciężki, chemiczny, naftowy, praca na wysokości, w policji, służbach specjalnych ale też w rolnictwie czy leśnictwie to praca często w trudnych i niebezpiecznych warunkach, wymagająca odpowiednich zabezpieczeń. nNasza firma - Amparo Sp. z o. o. - jest autoryzowanym dystrybutorem MSA, światowego lidera w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa pracy i dostarcza szeroką gamę środków ochronnych niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa w wyżej wymienionych branżach. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wysoko kwalifikowaną kadrą, służącą radą w każdej potrzebie. nnOferujemy m. in. sprzęt oczyszczający, aparaty oddechowe, sprzęt i wyposażenie służące ochronie oczu, twarzy, głowy, słuchu, odzież ochronną, zabezpieczenia przed upadkiem, sprzęt ucieczkowy, mierniki i detektory oraz kamery termowizyjne. Zapewniamy też profesjonalny serwis techniczny na sprzedawane produkty oraz części zamienne. nnZapraszamy!

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • PPUH MATECH - technika drogowa, znaki drogowe »

  Elementy bezpieczeńśtwa ruchu drogowego i wszelakie inne elementy związane z technikami drogowymi produkujemy, dystrybuujemy i montujemy nieprzerwanie od 1992 roku. Serdecznie polecamy naszą ofertę a w niej: progi zwalniające, znaki drogowe, progi podrzutowe, azyle dla pieszych, mini-rondo, separatory parkingowe i inne. Profesjonalne usługi montażowe elementów bezpieczeńśtwa ruchu drogowego świadczone przez nasze przedsiębiorstwo zapewnią bezproblemowość eksploatacji wymienionych urządzeń BRD.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ekspandor do plandek - EVERLIN.pl »

  EVERLIN to renomowana firma, o ugruntowanej pozycji na rynku akcesoria plandekowe. Jak również wyroby z gumy oplatanej, są to różnego rodzaju linki bagażnikowe zakończone obustronnie metalowymi haczykami (sprężynami), które znajdują szerokie zastosowanie do mocowania bagażu, podwieszenia gumowe z jednym haczykiem, odciągi gumowe (kółeczka gumowe) które znajdują zastosowanie w namiotach. Oferowana lina do eurobungee wykonywana jest z wysokiej jakości surowców, zgodne z najwyższymi standardami obowiązującymi na świecie, w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blachy kwasoodporne i nierdzewne PK Met »

  PK MET to firma z polskim kapitałem, która od 2007 roku zajmuje się produkcją wyrobów z aluminium. Wszystkie produkty, w tym: blachy nierdzewne i kwasoodporne, a także kształtowniki aluminiowe, pręty a aluminium, profile aluminiowe, kątowniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na wysoką temperaturę i korozję, dzięki temu są bardzo wytrzymałe. Hurtownia metali nieżelaznych dostarcza na co dzień rozwiązań dla wielu przedsiębiorstw, ale ponadto wykonuje produkty z aluminium na specjalne zamówienie klientów.

  Data dodania: 04 09 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: