Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 31
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Prawo

1 · 2 · następna strona »
 • Wzory pism - wzory dokumentów »

  Strona internetowa na której znaleźć można wzory pism, umów, podań i innych dokumentów. Przykłady pism zamieszczone są w specjalnej zakładce dzięki której znajdziesz interesujący wzór dokumentu.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY T.PIZON kancelaria zamosc »

  Przedstawiamy Kancelarię Radcy Prawnego Tadeusz Pizoń z siedzibą w Zamościu. Funkcjonujemy od 1991 roku. Nasza Kancelaria oferuje usługi w zakresie: prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego, obrotu nieruchomościami, bankowego, procesowego, budowlanego, procesowego, finansowego, podatkowego. Reprezentujemy Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Sporządzamy opinie i analizy prawne. Kierujemy postępowania upadłościowe oraz naprawcze. Proponujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych krajowych oraz zagranicznych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, proszę pisać na adresy e-mail albo skorzystać z formularza w linku kontakt. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI skuteczny komornik bydgoszcz »

  Sławomir Jaworski jest Egzekutorem Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kancelaria komornicza znajduje się na terenie Bydgoszczy oraz jest czynna od poniedziałku do piątku, klientów przyjmując we wtorki od 12:00 aż do 16:00. Zasięg usług przeprowadzanych za sprawą Egzekutora dotyczy m. in. urządzania licytacji, właściwością miejscową czy kwestiami dotyczącymi alimentów. Przedsiębiorstwo-Kancelaria w większości spraw podejmuje wnioski z całego kraju (poza sprawami o egzekucję posiadłości). Więcej informacji razem z pełnymi danymi kontaktowymi znajduje się na stronie internetowej Egzekutora mgra Sławomira Jaworskiego.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Wykorzystując rozbudowany wachlarz usług Kancelarii Koźlińskiej interesanci będą mogli poradzić sobie z wieloma problemami prawnymi. Prawnicy kancelarii znakomicie orientują się w bieżących przepisach z różnorodnego prawa, w tym także i prawa kanonicznego. Osoby, które zechcą zajrzeć na witrynę internetową Kancelarii będą mogły zaznajomić się z wyznacznikami rozbudowanej oferty, będą mogły także skorzystać z formularza kontaktowego i wysłać pytanie. Za pośrednictwem formularza interesanci z obszaru całego kraju mogą także dostać poradę prawniczą. Kancelaria posiada swoje główne biuro w Bydgoszczy, otworzyła jednak również filię w Iławie.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ochrony Danych Osobowych »

  Portal Odo na swoich łamach prezentuje starannie przygotowane artykuły odnoszące się do wyczerpującego zagadnienia ochrony danych osobowych. Za redagowanie tekstów odpowiadają specjaliści z dziedziny prawa praktykujący w Kancelarii Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy. Gwarantuje to zawsze aktualne interpretacje przepisów prawa. Z naszym portalem będą Państwo mieli zawsze wgląd do bieżących wiadomości. Zachęcamy także do zadawania zapytań w nurtującym Państwa temacie. Podzieliliśmy treści ze względu na odbiorcę oraz temat artykułu.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Poznań »

  Miejscem działalności Kancelarii jest centrum Poznania, na ulicy Zamkowej. Kancelaria zajmuje się ogólną obsługę prawną firm, w tym spółek handlowych we wszystkich sprawach jakie pojawiają się w świadczonej przez nich działalności w całym kraju. Na przykład kancelaria pomaga i prowadzi sprawy w zakresie: prawa gospodarczego, prawa administracyjnego w tym proces budowlany, całościowego prawa cywilnego, prawa prawa zamówień publicznych, prawa gospodarczego oraz prawa skarobwego, ochrony znaków towarowych i patentów, wekslowego i czekowego. Adwokaci i radcowie prawni kancelarii z najwyższą starannością reprezentują Klienta w sądach, w prokuraturach i przed pozostałymi organami administracji. Kancelaria skutecznie prowadzi windykacje przedsądowe, sądowe i komornicze. Kancelaria opracowuje dokumentację i procedury w bieżącej działalności Klienta, np. wypowiedzenia, regulaminy pracy i regulaminy promocji, itp. Kancelaria reprezentuje także klientów indywidualncyh w ich sprawach osobistych

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lex Shop Twoje Wzory Pism Prawniczych »

  Lexshop jest platformą online wzorów dokumentów prawnych. W szerokim katalogu wzorów pism zainteresowani znajdą chociażby odwołania, jak też apelacje, które zostały zaprojektowane przez wykwalifikowanych adwokatów oraz specjalistów z dziedziny prawa. Ponadto każdy dokument został opatrzony również szerokim autorskim komentarzem, przez co potrzebujący będą mogli dowiedzieć się chociażby o efektach działania danego pisma, czy też tego, w jaki sposób należy skutecznie dane pismo złożyć. Wszelkie dokumenty zebrane są w stosownych kategoriach, zainteresowani mogą więc w szybki sposób dotrzeć do pożądanych dokumentów. Wzory mają też podane ceny.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik dla dzielnicy Wola i Żoliborz »

  Nieznajomość prawa szkodzi. Ta stara rzymska paremia zyskuje na przydatności w dzisiejszych czasach. Obecnie każdy z nas, jako konsument, czy tym bardziej jako przedsiębiorca styka się z problemami prawnymi na każdym kroku. Aby zminimalizować skutki błędnych decyzji prawnych zasadne jest korzystanie z usług prawnika. Jesteśmy kancelarią zwykłego obywatela, który boryka się z codziennymi sprawami. Naszym Klientom zapewniamy pomoc w zawarciu korzystnej umowy o pracę lub w podpisaniu korzystnej umowy kredytowej. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc naszych prawników, gdy spotka ich problem rodzinny np. rozwód lub gdy dowiedzą się, że po śmierci bliskiej osoby odziedziczą zadłużony spadek. Zespół naszych prawników wspiera Klientów posiadających problemy w pracy. Jeżeli pracodawca rozwiązał bezprawnie umowę o pracę lub stosuje mobing - nasz prawnik chętnie udzieli wsparcia. Zapraszamy do kontkatu nie tylko osoby z dzielnicy Warszawa Wola i Żoliborz. Działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • DJ na imprezę Łódź - niska cena »

  DJ Bis to D, który rozkręci każdą imprezę w Łodzi. DJ z Łodzi rewelacyjnie dopasuje repertuar muzyczny do organizowanej przez Ciebie imprezy. Dzięki DJ Bisowi rozruszasz cały parkiet, a to przecież najważniejsza kwestia każdego przyjęcia.

  DJ na imprezę w Łodzi świadczy swoje usługi w niezwykle niskiej cenie. DJ z Łodzi w swoim cenniku posiada różne ceny w zależności od typu imprezy. DJ Bis gra na:
  - weselach,
  - osiemnastka,
  - imprezach firmowych,
  - imprezach okolicznościowych,
  - sylwestrach.

  Dzięki DJ w Łodzi Twoja impreza będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Twoich gości, jak i dla Ciebie. DJ Bis w atrakcyjnej cenie puści największe hity, które wcześniej z Tobą ustali, aby cały repertuar pasował do klimatu imprezy w Łodzi.

  Organizowanie imprezy wiąże się z wysokimi kosztami, więc wynajmij DJ z Łodzi w niezwykle atrakcyjnej cenie.

  Cennik DJ z Łodzi znajdziesz na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pielgrzymki do Gwadelupy, Brazylii, Argentyny, na Kubę »

  Nasze biuro pielgrzymkowe organizuje pielgrzymki do różnych regionów z korzeniami chrześcijańskimi, gdzie można zobaczyć i podziwiać wiele zabytków oraz miejsc turystycznych.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu:
  - pielgrzymki na Kubę,
  - pielgrzymki do Argentyny,
  - pielgrzymki do Brazylii,
  - pielgrzymki do Gwadelupy.
  Nasze biuro pielgrzymkowe organizuje wysokiej jakości pielgrzymki na Kubę do Argentyny, Brazylii i do Gwadelupy, gdzie zobaczą Państwo cudowne miejsca, pełne przeżyć. Dzięki pielgrzymkom z naszym biurem zwiedzisz Gwadelupę, która jest znana z wielu cudów. Na pielgrzymce do Gwadelupy zobaczą również Państwo Matkę Boską z Gwadelupy, która jest niezwykle popularną atrakcją odwiedzaną przez miliony wiernych rocznie.
  Pielgrzymki do Brazylii, Argentyny i na Kubę także Państwa mile zaskoczą. Nasze biuro pielgrzymkowe zaprasza do współpracy również biura podróży i firmy organizujące pielgrzymki.
  Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: