Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 19
IP - & BL -
PR - /10

Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Kategoria charakteryzująca się tym że skupia strony polskiego internetu związane z prawem i społeczeństwem. Zapoznaj się bliżej z Polskim prawem.

Nowa strona:

 • Dochodzenie odszkodowań Poznań »

  Specjalizacją kancelarii adwokackiej Xaltum jest dochodzenie odszkodowań Poznań oraz uzyskiwanie dopłat do nich. Troska o dobro klienta, minimum formalności, szybkość i skuteczność działania, przejrzystość rozliczeń, brak płat wstępnych, doświadczeni prawnicy to nasze znaki szczególne. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych!

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w wojsku - renta i odszkodowania - pomoc prawna »

  Nasza firma zawodowo i profesjonalnie zajmuje się pomocą prawną dla żołnierzy oraz innych służb mundurowych. Z naszą pomocą prawną dla wojskowych, strażaków i policjantów Twój wypadek na służbie zostanie właściwie wyceniony, gdyż niestety zdarza się, z odszkodowania za wypadek na służbie są zaniżane albo wcale niewypłacane. Musisz wiedzieć, że za Twoją służbę należy się odpowiednie odszkodowanie.
  Nasza pomoc prawna dla wojskowych i pozostałych służb mundurowych pomaga nie tylko poszkodowanemu, ale również jego rodzinie, ponieważ ucierpiała cała rodzina. Tym bardziej, gdy dochód poszkodowanego był jedynym źródłem utrzymania rodziny.
  Wypadek na służbie może zdarzyć się każdemu i powinien wiązać się z wypłatą właściwego odszkodowania, które pomoże stanąć na nogi i wynagrodzić trud włożony w służbę. Często w takich przypadkach wypadku w wojsku wypłaca się również rentę. Taka renta za wypadek na służbie wojskowej również powinna być odpowiedniej wysokości.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pielgrzymki do Gwadelupy, Brazylii, Argentyny, na Kubę »

  Nasze biuro pielgrzymkowe organizuje pielgrzymki do różnych regionów z korzeniami chrześcijańskimi, gdzie można zobaczyć i podziwiać wiele zabytków oraz miejsc turystycznych.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu:
  - pielgrzymki na Kubę,
  - pielgrzymki do Argentyny,
  - pielgrzymki do Brazylii,
  - pielgrzymki do Gwadelupy.
  Nasze biuro pielgrzymkowe organizuje wysokiej jakości pielgrzymki na Kubę do Argentyny, Brazylii i do Gwadelupy, gdzie zobaczą Państwo cudowne miejsca, pełne przeżyć. Dzięki pielgrzymkom z naszym biurem zwiedzisz Gwadelupę, która jest znana z wielu cudów. Na pielgrzymce do Gwadelupy zobaczą również Państwo Matkę Boską z Gwadelupy, która jest niezwykle popularną atrakcją odwiedzaną przez miliony wiernych rocznie.
  Pielgrzymki do Brazylii, Argentyny i na Kubę także Państwa mile zaskoczą. Nasze biuro pielgrzymkowe zaprasza do współpracy również biura podróży i firmy organizujące pielgrzymki.
  Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo