Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 11
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Blogi

 • Portalprawait.com »

  Portalprawait. com jest serwisem internetowym, który trudni się omawianiem przepisów prawnych dotyczących sektora IT. Blog tworzony jest przez specjalistów przedsiębiorstwa Lubasz i Wspólnicy oraz przez zaproszonych gości, będących najlepszymi ekspertami z wielu branż. Omówionych zostało sporo zagadnień, w tym na temat chociażby działalności bazodanowej, czy też ochrony praw autorskich. Firmy funkcjonujące w branży e-commerce również powinny znaleźć tutaj sporo wartościowych informacji. Również twórcy oraz dostawcy oprogramowania będą mogli odszukać tutaj wiele podpowiedzi, jak wdrażać przepisy IT.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dziecka »

  Stronę w pełni prowadzi pedagog specjalny i trener rozwoju osobistego. Znajda tu państwo opisane codzienne sytuacje z udziałem dzieci i ich trudnymi zachowaniami, oraz podpowiedzi, co zrobić by takie sytuacje nie pojawiały sie w przyszłości.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neuroscience, drugs & rock'n'roll »

  Młodego naukowca od mózgu życie codzienne - w Holandii. Ukończyłam fizykę, psychologię i matematykę na Uniwersytecie Warszawskim, po czym w 2011 roku wyjechałam do Holandii. W tej chwili robię doktorat w Donders Institute for Brain, Cognition and Behavior w Nijmegen. Za dnia zajmuję się architekturą i działaniem sieci neuronowych, czymś na co ukuto termin 'computational psychiatry', a wieczorami staram się składać do kupy własne cztery klepki. Takie życie może być rajem lub koszmarem, a często jest jednym i drugim naraz, ale na pewno nie da się nudzić.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona:

Adres: