Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 23
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Usługi

  • Skuteczna agencja promocyjna »

    Savoir, jako doświadczona agencja promocyjna działa z punktami sprzedaży detalicznej a najczęściej z średnimi i dużymi sieciami handlowymi. Działalność pod hasłem agencja merchandisingowa oznacza wymagania i potrzeby klientów i dlatego zawsze jesteśmy do ich dyspozycji. Mamy istotną zaletę idealnie dobieramy taktykę i wpływamy na zachowania klientów poprzez wystrój pomieszczenia i prezentacji ekspozycji oraz wykładania towarów. Zaufały nam jedne z najbardziej znanych firm handlowych.

    Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
  • Reklama agencji merchandisingowej »

    Działania naszej agencji promocyjnej opierają się na zabezpieczaniu personalnego serwisu i koordynacji działań merchandisingowych. Wyróżnia nas profesjonalizm, szybkość działania i wysokie kompetencje. Nasza agencja merchandisingowa to wieloletnie doświadczenie rynku promocyjnego i raportowanie prac serwisowych oraz działań konkurencji. Zaangażowany w pracę zespół gracowników wybieramy według sprawdzonych w praktyce technik rekrutacji.

    Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: