Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 25
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Marketing

 • Skuteczna agencja promocyjna »

  Savoir, jako doświadczona agencja promocyjna działa z punktami sprzedaży detalicznej a najczęściej z średnimi i dużymi sieciami handlowymi. Działalność pod hasłem agencja merchandisingowa oznacza wymagania i potrzeby klientów i dlatego zawsze jesteśmy do ich dyspozycji. Mamy istotną zaletę idealnie dobieramy taktykę i wpływamy na zachowania klientów poprzez wystrój pomieszczenia i prezentacji ekspozycji oraz wykładania towarów. Zaufały nam jedne z najbardziej znanych firm handlowych.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MarketingPress.pl »

  Serwis internetowy poświęcony tematyce związanej z marketingiem, mediami, reklamą. Administrowany katalog artykułów tematycznych. Przyjmowane tylko unikalne i wartościowe. Skuteczna i darmowa promocja stron. Zbuduj wiarygodność i zwiększ ruch na swojej stronie poprzez publikowanie artykułów promocyjnych.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Paulina Szymczak PR i Social Media Marketing »

  Paulina Szymczak - PR i Social Media. Tylko praca wykonywana z pasją daje mi satysfakcję. Pracując nad wizerunkiem firmy wykorzystuję narzędzia PR i Social Media. Wszyscy wiemy jak ważne dla biznesu w dzisiejszych czasach jest istnienie w œsieci, w ogrmonym stopniu budowanie marki na portalach społecznościowych. Za pomocą reklamy w mediach społecznościowych buduję dialog przedsiębiorców z z ich odbiorcami, dopasowując jak najlepiej usługę do moich klientów. Tworzę ciekawe artykuły sponsorowane, tworzę i opowiadam historie. Reklamuję usługi przez odpowiednią kampanię reklamową, z którą staram się trafić do najlepiej stargetowanej grupy odbiorców. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: