Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 31
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Serwis komputerowy

 • Skynet Serwis »

  Skynet to otwarty 24 godziny i 7 dni w tygodniu serwis komputerowy. Oferujemy diagnostykę i naprawę sprzętu, instalację systemów operacyjnych, montaż, rozbudowę, modernizację i konserwacje komputerów. Na życzenie dojeżdzamy do klienta.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Kraków »

  Strona krakowskiego serwisu komputerowego świadczącego usługi w zakresie diagnozy naprawy i konserwacji sprzętu komputerowego na miejscu u klienta. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością usług jest tym co odznacza nasz serwis na tle konkurencji. Zapraszamy. Tel. 503 766 373

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów »

  Zajmująca się naprawą różnego komputerów i elektronicznego firma Megaserwis zlokalizowana jest w Warszawie. Począwszy od 1997 roku proponujemy klientom specjalistyczną poradę ze szczególnym uwzględnieniem komputerów przenośnych a także odtwarzania informacji dyskowych. Gwarantujemy klientom wysoką skuteczność wszystkich usług z oferowanego zakresu. Dodatkowo klient otrzymuje od nas bezpłatną wycenę prac. Na każde zrealizowane przez nas zlecenia udzielana jest stosowna gwarancja. Każdego zleceniodawcę traktujemy szczególnie, proponując krótkie czasy wykonywania czynności serwisowych.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • naprawa laptopów Warszawa »

  Strona ratujlaptopa. pl to miejsce, w którym zaradzimy wszystkim problemom, jakie ma twój laptop, tablet oraz komputer stacjonarny. Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów naprawiających zalane laptopy, chroniąc tym samym dane, zapisane w pamięci urządzenia. Bezpłatnie wyceniamy koszt naprawy, serwisujemy laptopy wielu marek takich, jak Apple, Acer, Asus, Bell, Dell, HP, IBM, LG, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba oraz wielu innych. Nasz serwis działa całodobowy, jesteśmy więc dostępni od ręki z naszymi usługami.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwis komputerowy

Serwis komputerowy - nowa strona:

Adres: