Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 28
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Programy komputerowe

  • moduły do subiekta »

    Dzięki zastosowaniu przez firmę Insert technologii MS SQL o otwartej struktury bazy danych, stało się możliwe tworzenie dodatkowych rozszerzeń i zestawień dla programów Subiekt GT, Rachmistrz GT czy Rewizor GT i Gratyfikant GT. Jeszcze większe możliwości oferuje program Navireo tego samego producenta. Na te i inne potrzeby powstała odrębna strona www.dlainsert.pl skupiająca wszystkie najlepsze rozszerzenia i rozwiązania autorskie napisane specjalnie dla powyższych programów.

    Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
  • Instalki »

    Serwis online Moje Programy proponuje użytkownikom dostęp do bazy programów komputerowych, które są dostępne do darmowego pobrania. Aplikacje te mogą okazać się przydatne chociażby w domu, podczas korzystania z Internetu, bądź też w firmie. Wszelkie aplikacje dostępne są w różnorodnych licencjach, większość programów udostępnionych jest w swoich pełnych bezpłatnych wersjach. W katalogu aplikacji znajduje się również wiele specjalistycznych aplikacji przeznaczonych do obsługi plików multimedialnych, jak też do ich konwersji. Udostępnione są także ciekawe zestawienia, w tym chociażby podzespołów komputerowych.

    Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy komputerowe

Programy komputerowe - nowa strona:

Adres: