Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 10
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Programy

 • Katalogowanie stron »

  Za pomocą SeoLight - niezwykle szybko i skutecznie - dodasz ręcznie swoje strony do tysięcy katalogów i precli uzyskując wysokie miejsce we wszystkich popularnych wyszukiwarkach internetowych (także w wyszkukiwarce Google), tym samym widocznie przyczyniając się do wzrostu Twoich dochodów.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Na naszej stronie znajdziesz sprawdzone, wysoko cenione przez użytkowników aplikacje, z których można korzystać za free. W serwisie udostępniamy programy dla wszystkich grup wiekowych poczynając od dzieci, które korzystają z komputera pod opieką rodziców.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program kadrowo-płacowy SuperPłace.pl Anzasoft »

  Superpłace.pl to program kadrowo-płacowy który oferuje kompletną funkcjonalność w dziedzinie kadry i płace. Opisaną szczegółowo specyfikację programu można znaleźć na stronach firmowych Anzasoft. Prezentowany program w pełni współpracuje z programem Płatnik, z systemem e-Deklaracje Ministerstwa Finansów, oraz pakietami Microsoft Office i OpenOffice. Pracę wielostanowiskową umożliwiają serwery SQL Sybase, Microsoft, PostgeSQL i Oracle. Pobierz w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną SuperPłace.pl

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: