Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 33
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Forum dyskusyjne

 • E-papierosy »

  Jeśli chcesz palić w zdrowszy sposób zajrzyj na e-papierosy forum. Dowiesz się u nas jak działają e-papierosy oraz w jaki sposób nikotyna jest dostarczana do organizmu. Na e-papierosy forum znajdziesz testy i recenzje wszystkich dostępnych modeli atomizerów i kartomizerów. Zacznij palić zdrowie paląc elektroniczne papierosy.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interhandler Sp. z o.o Koparki jcb »

  Portal mojejcb. pl, to miejsce spotkań zwolenników urządzeń rolnych oraz budowlanych firmy JCB. Jesteśmy grupą sympatyków, ale również nabywców, wskutek czemu jesteśmy fachowym źródłem informacji o tych urządzeniach. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze koparek, ładowarek, terenowych wózków widłowych marki JCB, a więc ten sprzęt nie ma dla nas tajemnic. Prowadzimy forum na temat sprzętu JCB, jaki umożliwia zaczerpnięcie nadzwyczaj potrzebnej mądrości od samych klientów koparek i ładowarek firmy JCB. Nasi forumowicze oraz klienci biorą uczestnictwo w spotkaniach i piknikach firmy JCB. Zapraszamy do odwiedzin portalu i rejestracji na forum.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinia o produkcie »

  Przedstawione na naszych łamach wiadomości mają pomóc ostrzec przed nieuczciwymi kontrahentami a także utwierdzić klienta co do odpowiedniego wyboru najlepszych firm. Każde organizacje podzieliliśmy zgodnie z profilem działalności, oferując klientom duże pole wyboru powiązane z opcjami szukania. Zapraszamy do wykorzystania pomocy naszego serwisu przy wybieraniu sprzedawców.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla opiekunek »

  Opiekunki osób starszych szukające rozrywki lub miejsca, w którym mogą porozmawiać z osobami pracującymi tak samo jak, one mogą udać się na Forum Opieki – forum dyskusyjne przeznaczone ich grupie zawodowej.

  Strony internetowe tego typu najczęściej podzielone są na działy tematyczne, umożliwiające zainteresowanym dyskusje na przeróżne tematy. Opiekunki dyskutują o swoich rodzinach, pasjach czy związkach, a także dobrych i złych dniach (Forum opiekunek osób starszych).

  Anonimowa forma wypowiedzi sprzyja jednak nie tylko osobistym zwierzeniom, ale także wydawaniu obiektywnych opinii na temat firm organizujących wyjazdy opiekunek do pracy (Forum dla opiekunek osób starszych). Kobiety oceniają m. in. podejście firm do pracowników, terminowość wypłacania wynagrodzenia czy ogólne warunki pracy.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla opiekunek »

  Opiekunki osób starszych szukające rozrywki, praktycznych informacji i kontaktu z osobami pracującymi tak samo jak one, mogą znaleźć to wszystko na forum dyskusyjnym, takim jak Opiekunka Radzi.

  Forum przeznaczone jest dla kobiet pracujących w opiece w Polsce, Niemczech i pozostałych krajach Europy. Opiekunki udzielające się w dyskusjach mogą oderwać się od obowiązków dnia codziennego, porozmawiać z koleżankami z branży o swoich zainteresowaniach, pasjach, ulubionych potrawach, książkach czy przebytych podróżach.

  Dzięki temu, że opiekunki rozmawiają często ze sobą o swojej pracy, umieszczają mnóstwo przydatnych informacji. Należą do nich takie kwestie jak opinie na temat firm organizujących wyjazdy kobiet do pracy czy sposoby opieki nad osobami cierpiącymi na konkretne choroby wieku starczego.

  Osoby wypowiadające się na forum są anonimowe i posługują się wymyśloną na potrzeby strony nazwą użytkownika.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne - nowa strona:

Adres: