Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 29
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: ERP

  • System ERP - Rekord.ERP »

    System komputerowy Rekord.ERP to system klasy ERPII/MRP II, który ma zastosowanie w przedsiębiorstwach. System ten idealnie nadaje się do zarządzania całego przedsiębiorstwa. Modułowa budowa systemu sprawia, że dostosowanie go do każdej firmy nie stanowi żadnego problemu. Program posida takie moduły jak: rejestracja magazynowa, rejestracja produkcji, przelewy, budżet, magazyn.

    Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
  • System ERP online FIRMAO »

    Oprócz tego system posiada integrację z pocztą e-mail, voip, sms. Dzięki integracji systemu z pocztą email, sms zautomatyzuj swoje procesy. nnFirmao sp. Z o. o. Proponuje przekrojowe rozwiązania dla firm m. in crm, erp, livechat, helpdesk, voip, jpk. Firmao zostało zbudowane w najnowszych technologiach co pozwala na dostosowanie oprogramowania do potrzeb butiki. nnDzięki zastosowaniu click-to-call po kliknięciu w numer telefonu w systemie połączenie jest inicjowane, a rozmowa zapisywana w systemie w celu ewentualnego odsłuchania też analizy. Dzięki integracji z telefonią voip połączenie wychodzące odbywa się za pomocą click-to-call. nnWykres gantta obrazuje aktualny jakość zadań/projektów co pozwala na planowanie zasobów ludzkich w naszym systemie. nnPolski program crm, erp do zarządzania agencją on line. Erp - inaczej planowanie zasobów przedsiębiorstwa.

    Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ERP

ERP - nowa strona:

Adres: