Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 25
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Lekarze weterynarii

  • CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT salon weterynaryjny »

    Gabinety weterynaryjne Jarosława Matuszewskiego oferują kompleksowe usługi z zakresu uzdrawiania oraz higieny czworonogów. Funkcjonujemy na terenie Piły oraz Jastrowia. Proponujemy pakiety szczepień, wyrabianie paszportów dla zwierząt, kastracje i sterylizacje kotów i piesków. Dla Państwa wygody i, żeby jak najszybciej pomóc potrzebującym pupilom, uruchomiliśmy w Pile całodobowe dojazdowe pogotowie weterynaryjne. W naszej klinice prowadzimy również salon piękności, w którym dbamy o higienę piesków, kotków oraz innych Państwa pupili. Gwarantujemy fachowe porady oraz konkurencyjne ceny! Zapraszamy do kontaktu z nami i ciepło zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo cennik, szczegółowy opis naszych usług oraz pełne dane kontaktowe oraz adresowe.

    Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
  • WET Gliwice - całodobowa klinika weterynaryjna »

    Klinika Weterynaryjna w Gliwicach oferuje kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki, a także diagnostyki zwierząt towarzyszących oraz zwierząt egzotycznych. Oba obiekty są otwarte dwadzieścia cztery godziny na dobę. O zdrowie i dobrą kondycję zwierząt dbają doświadczeni specjaliści, lekarze weterynarii oraz technicy. Ich praca jest również ich pasją, co przekłada się na podejście do zwierząt i wysoką jakość oferowanych usług. Klinika posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pracownię laboratoryjną, pracownię tomografii komputerowej i usg.

    Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze weterynarii

Lekarze weterynarii - nowa strona:

Adres: