Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 11
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Uczelnie

 • Studia »

  Po co szukać po całym internecie,? Na naszym prezentowanym portalu znajdziesz wszystkie uczelnie w jednym miejscu. Prezentujemy uczelnie z takich miast jak: Gdańsk, Poznań czy Pruszków. Dzięki naszej stronie będziesz mógł znaleźć wymarzoną uczelnie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Warszawa »

  Niepaństwowa Szkoła Wyższa Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego pragnie zaprosić na swoją stronę internetową każde osoby zainteresowane kształceniem w zakresie pedagogicznym. Co roku jej mury opuszcza kadra pedagogów, posiadająca porządne przygotowanie do zawodu nauczyciela. Celem tej uczelni jest efektywne oraz skuteczne przekazywanie wiedzy. Możliwe jest to dzięki doskonałemu wyposażeniu sal wykładowych, dokładnie dobranej kadrze wykładowców a także porządnie wyposażonej bibliotece pedagogicznej. Osoby zainteresowane kształceniem w tym kierunku zachęca się do poznania z tą stroną internetową, mieszczącą więcej danych na temat uczelni:

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • WSB - logistyka, socjologia, stosunki międzynarodowe i inne kierunki »

  WSB to uczelnie których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższe Szkoły Bankowe został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: