Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 20
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Szkolenia

 • Szkolenia bhp, kursy bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  W każdym zakładzie pracy, który ma zatrudnionych pracowników muszą być przeprowadzone szkolenia bhp. Pracodawca wykonuje nowemu pracownikowi wstępne szkolenie bhp oraz organizuje szkolenia bhp okresowe. Pracodawca może wybrać do przeprowadzania szkoleń BHP firmę zewnętrzną EKOL-BHP, która oferuje oprócz wykonania szkolenia bhp także opracowanie oceny ryzyka zawodowego, instrukcji bhp, udział postępowaniu powypadkowym. Podpowiemy po przeprowadzonym przeglądzie bhp co należy zmienić, aby poprawić bezpieczeństwo w firmie. Nie zwlekaj do jutra, skontaktuj się z naszą firmą już dziś, bądź odpowiedzialnym pracodawcą.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne w Warszawie - academyofbusiness.pl »

  Oprócz działalności szkoleniowej firma Firma Ernst & Young Academy of Business, odpłatnie udostępnia również swoje sale konferencyjne. W swojej ofercie posiada pięć umeblowanych oraz wyposażonych w system nagłaśniający i projektory multimedialne sal. Najmniejsza z nich pomieścić może do 30 osób, dzięki czemu idealnie nadaje się na małe zebrania. Największa zaś pomieścić może nawet 220 osób. 3 pozostałe mieszczą około 100 uczestników. Wybór jest zatem bardzo duży.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adgar Ochota wynajem sal Warszawa »

  Jeżeli szukają Państwo miejsca na organizację wykładu, konferencji czy szkolenia, to propozycja przygotowana przez Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota może okazać się najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Duży wybór pomieszczeń a także ich bogate wyposażenie gwarantują duży komfort trenerowi oraz osobom szkolonym. Mamy 9 sal, które różnią się tak pod względem wielkości, jak również posiadanych urządzeń. Zapewniamy doradztwo w wyborze najlepiej dopasowanej sali do zgłoszonych oczekiwań. Oferujemy także obsługę szkoleń w zakresie cateringu.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne »

  Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp technologiczny, rozwój gospodarki opartej na wiedzy, procesy globalizacji, zmiany na rynku pracy czy sytuacja ekonomiczna kraju, skłaniają nas do ciągłego podnoszenia, uzupełniania oraz nabywania nowej wiedzy i nowych umiejętności. nNaszą misją jest kształcenie zawodowe osób dorosłych, zarówno pracujących jak i bezrobotnych oraz młodzieży w specjalnościach najbardziej pożądanych na regionalnym rynku pracy. nNa rynku edukacyjnym jesteśmy znaną i bardzo cenioną placówką. O naszej kreatywności i zorientowaniu na odbiorców świadczy ciągłe wzbogacanie oferty. Nasze oddziały edukacyjne mieszczą się w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Olsztynie.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Florysta praca »

  Interesuje Cię opcja pod tytułem florysta praca? Koniecznie więc musisz zapoznać się z wszystkim tym co proponuje Akademia Florystyki. To szkolenia dla wszystkich który interesuje florystyka, to szkolenia na wysokim poziomie i oczywiście w przystępnych cenach. Florystyka kursy realizowane przez Akademię Florystyki są przygotowane według najnowocześniejszych standardów i prowadzone przez specjalistów. Zapraszamy serdecznie na nasz kurs florystyczny, sprawdź dlaczego to najlepsze kursy florystyczne

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia strzeleckie Wrocław »


  Firma którą przedstawiamy pod nazwą ProGun jest młodą firmą która oferuje wszystkim profesjonalne szkolenia obsługiwania broni. Firma oferuje szkolenia dla osób które nie miały nigdy styczności z bronią jak i również dla profesjonalistów. Szkolenia są dla pojedynczych osób jak i również dla grup, cała ekipa która odpowiedzialna jest za szkolenia, jest profesjonalnymi żołnierzami, dzięki czemu nasze szkolenia są dobrze zorganizowana i przynoszą efekty. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofertach i innych rzeczach związanych z firma zapraszamy na stronę interentową.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Łódź »

  Akademia Dietetyki udziela szkoleń w takich miastach jak Łódź, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk i nie tylko. Dieta antyhistaminowa i wiele innych rozwiązań o których dowiesz się wszystkiego właśnie w ramach naszych szkoleń. Dietetyk to zawód coraz bardziej pożądany i dlatego skorzystaj z oferty typu dietetyk program, zobacz, że naprawdę warto poznać tajniki wiedzy, tajniki działania w tym aspekcie. Dietetyka szkolenia, dietetyka kliniczna i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do współpracy, to najlepszy dietetyka kurs dietetyczny

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: