Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 21
IP - & BL -
PR - /10

www.rainbow.krakow.pl

Przedszkole Kraków Nasze przedszkole działa w Krakowie nieprzerwanie już od 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym zarówno na bezpieczeństwo Państwa dzieciaków, jak i na miłą atmosferę i naukę angielskiego. W naszej placówce dzieci mają kontakt z językiem angielskim, którego uczą ich native speakerzy. Jeśli szukasz kontaktu do naszego przedszkola znajdziesz go na naszej stronie www.

Szczegóły strony www.rainbow.krakow.pl:

    Prezentowana strona www.rainbow.krakow.pl posiada ID:876 i widnieje w moim katalogu pod nazwą "Przedszkole Kraków".. Jej moc określa wskaźnik Page Rank który wynosi na. Tą stronę zobaczyło 611 osób a klikło 20 więcej jej CR w tym przypadku wynosi 3.27%. Tą stronę dodano w dniu 07 10 2011 a wyróżniają ją takie słowa kluczowe jak Przedszkole Kraków, Przedszkole niepubliczne Kraków . Stronę odnajdziesz w podkategorii Edukacja i nauka Jeśli ten link nie działa kliknij Zgłaszam Spam/niedziała a jeśli jesteś właścicielem tego wpisu skorzystaj z promocji i wypromuj swój wpis w katalogu za pomocą tego linka - Kliknij tu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Przedszkole Bambino Warszawa »

    Zapisanie dziecka do warszawskiego Przedszkola Edukacyjno-Sportowego "Bambino" zapewni mu właściwą opiekę oraz najlepsze warunki do rozwoju. Zatrudniamy wyśmienitą grupę osób, gwarantującą świetne efekty edukacyjne. Zapewniamy dzieciom rekreację w ogrodzie, która otacza naszą placówkę. W dni ze złą pogodą dzieci ćwiczą w posiadanej przez nas sali gimnastycznej. Sycące i zdrowe dania przygotowuje kuchnia, zlokalizowana w w tym samym lokalu, co przedszkole.

    Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »