Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 18
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Przedszkole

 • Promyczek - Przedszkole Bielsko »

  Prezentujemy stronę przedszkola które mieści się w Bielsku Białej. Nasze nie publiczne przedszkole oferuje bardzo atrakcyjny program dla dzieci oraz dogodne warunki płatności dla rodziców. Po więcej informacji zapraszamy na prezentowaną stronę naszego przedszkola.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Ciuchcia Wawer »

  Warszawska grupa Przedszkoli Ciuchcia Puch Puch zapewni Państwa pociechom najlepsze standardy edukacji a także świetną zabawę. Zaplanowaliśmy dużą różnorodność zajęć, które pobudzają najmłodszych do uczestnictwa. Zajęcia ruchowe a także warsztaty zadbają o doskonały rozwój dzieci. Prowadzimy naukę języków obcych dla dzieci Na zajęciach jeden z instruktorów porozumiewa się tylko językiem angielskim, zapewniając dzieciom osłuchanie się z poprawną wymową. Każde dziecko ma u nas właściwą opiekę dzięki małej liczebności grup zajęciowych.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne - Nowa Szkoła »

  Jeżeli materiały edukacyjne i pomoce dydaktyczne do szkoły lub przedszkola, to tylko Nowa Szkoła! Jesteśmy liderem na polskim rynku mebli do szkoły oraz do przedszkola. Od ponad 25 lat wyposażamy placówki oświatowe oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www. nowaszkola. com.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów »

  Naszą pracą jest dobra zabawa! n nnDiuna Kids to nowoczesne przedszkole na Ursynowie prowadzone z pasją, spełniające normy placówki edukacyjnej i wymogi takich instytucji państwowych jak Straż Pożarna, Sanepid, Biuro Edukacji m. st. Warszawy. nnZ naszą pomocą zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji. Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także doskonałe warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkole

Przedszkole - nowa strona:

Adres: