Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 25
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Przedszkola

 • Przedszkole Kraków »

  Nasze przedszkole działa w Krakowie nieprzerwanie już od 20 lat. Jesteśmy przedszkolem nastawionym zarówno na bezpieczeństwo Państwa dzieciaków, jak i na miłą atmosferę i naukę angielskiego. W naszej placówce dzieci mają kontakt z językiem angielskim, którego uczą ich native speakerzy. Jeśli szukasz kontaktu do naszego przedszkola znajdziesz go na naszej stronie www.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Bambino Warszawa »

  Zapisanie dziecka do warszawskiego Przedszkola Edukacyjno-Sportowego "Bambino" zapewni mu właściwą opiekę oraz najlepsze warunki do rozwoju. Zatrudniamy wyśmienitą grupę osób, gwarantującą świetne efekty edukacyjne. Zapewniamy dzieciom rekreację w ogrodzie, która otacza naszą placówkę. W dni ze złą pogodą dzieci ćwiczą w posiadanej przez nas sali gimnastycznej. Sycące i zdrowe dania przygotowuje kuchnia, zlokalizowana w w tym samym lokalu, co przedszkole.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek prywatny Poznań »

  Przedszkole językowe na wysokim poziomie. Żłobek prywatny w doskonałą opieką nad najmłodszymi. To właśnie oferta przygotowana przez placówkę Wszystkie Skarby Mamy Poznań Grunwald, Junikowo. W Poznaniu znajdują się liczne przedszkola, liczne żłobki jednak nasze jest wyjątkowe. Doskonała opieka, idealne warunki rozwoju, bezpieczeństwo, to wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do poznania pełnej oferty, przedszkole, żłobek prywatny Poznań Wszystkie Skarby Mamy to najlepszy wybór

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • W spokojnej, cichej i zielonej okolicy »

  Czy potrzebny jest wam idealny żłobek językowy? Czy interesuje was nowatorski żłobek artystyczny? Jeżeli tak to koniecznie polecamy Kajtusie (Tarchomin, Białołęka, Nowodwory). Żłobki prezentują różnego rodzaju poziom jednakże nasz żłobek jest jedyny w swoim rodzaju. Profesjonalizm, rzetelność oraz oczywiście znakomite przygotowanie działań z myślą o najmłodszych. To idealny prywatny żłobek dla wszystkich poszukujących czegoś doskonałego

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: