Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 14
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Prawo jazdy

 • Nowe testy na prawo jazdy »

  Nowe testy na prawo jazdy 2012 będą wyglądały nieco inaczej, niż te obowiązujące do tej pory. Wszelkie nowe przepisy dotyczące nowego prawa jazdy znajdziesz na opisywanej stronie www która zawiera również przykładowe zestawy zadań na prawo jazdy.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy »

  Przygotowując się do egzaminu na prawko z pewnością będziesz potrzebował takiego programu jak testy na prawo jazdy. Program taki jest istotnym ułatwieniem w przygotowaniu na egzamin na prawo jazdy i opanowaniu całego zakresu ustawy prawo o ruchu drogowym. Program taki jak testy na prawo jazdy kat B i inne dodatki pobierzesz w naszym serwisie. Zobacz jak przyjemnie jest przygotowywać się z naszymi materiałami. Egzamin na prawko nie musi być straszny.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Lejdis Prawko - szkoła jazdy Kraków »

  Najlepsza krakowska szkoła jazdy? Tak - zdobyłyśmy wyróżniające nas tytuły "najlepszej instruktorki małopolski" w roku 2010 i 2011 Wszystkich chętnych do posiadania prawa jazdy zapraszamy na kurs do naszej auto szkoły - zapraszamy do osk Lejdis. Prowadzimy kursy podstawowe prawa jazdy oraz dodatkowe, np. po 3 niezdanych egzaminach na prawo jazdy. Każda jazda na samochodzie identycznym jak egzaminacyjny- także pod względem technicznym.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • prawo jazdy Golub-Dobrzyń »

  Nauka w odpowiedniej szkole jest właściwie podstawowym warunkiem do tego, abyśmy mogli bardzo łatwo zdobyć jakiekolwiek umiejętności których tylko potrzebuje rzeczywiście dobry kierowca. Jeśli w takim razie szukamy dla siebie związanej z tym oferty, to opisywana tutaj szkoła jazdy AutoMobil bez wątpienia może dla nas być doskonałą propozycją. Ośrodek prowadzi swoją działalność w Golubiu-Dobrzyniu.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Zainteresowanych zdobyciem prawa jazdy zachęcamy do nauki jazdy w Szkole OSK OLKA. Nasi instruktorzy posiadają duże doświadczenie oraz cechują się cierpliwością i chętnie pomogą kursantom w nauce zasad ruchu drogowego jak i poruszania się po drogach. Oferujemy naukę na nowych samochodach Skoda Fabia, zarówno na manualnej jak i automatycznej skrzyni biegów. Naszym kursantom oferujemy gratisowe podręczniki. Oferujemy kursy w języku polskimoraz w dwóch językach obcych: angielskim i rosyjskim. Szkolenia prowadzimy przede wszystkim na trasach egzaminacyjnych w Warszawie.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres: