Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2193
Gości online - 28
IP - & BL -
PR - /10

osrodekkameleon.pl

O.S.Z.i I.B. Kameleon Przedstawiamy ofertę szkoleń zawodowych i instruktorskich naszego ośrodka szkoleń zawodowych. Prowadzimy kursy pracownika ochrony fizycznej, pointshotingu, kurs instruktora strzelectwa sportowego, kurs grafiki i obsługi plotera laserowego CO2 i wiele innych prowadzonych przez najlepszych polskich specjalistów.

Szczegóły strony osrodekkameleon.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Psie przedszkole »

    Z całego serca zachęcamy do skorzystania z organizowanych przez nas kursów młodych oraz dorosłych osobników. Proponujemy kursy w niewielkich grupach, indywidualne, i prelekcje teoretyczne dla właścicieli. Dzięki czemu jesteśmy w stanie poświecić dużo czasu każdemu psu, posiadamy także opcje zajęć indywidualnych w domu. Każdy instruktor posiada wysokie kwalifikacje zdobyte w czasie kursów. W skład oferowanych szkoleń wchodzą ćwiczenia z posłuszeństwa, sportowe spacery oraz nauka pokonywania przeszkód. Gwarantujemy, że żaden czworonóg nie będzie się z nami nudził. Na kurs zabierz ze sobą książeczkę zdrowia psa, jego zabawki i przekąski do nagradzania zwierzaka. Szkolenie psów poznań zapewni Ci wspaniałą atmosferę. Zajrzyj także na nasza stronę aportujznami. pl.

    Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »