Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 4
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Kursy językowe

  • Angielski dla dzieci Kraków »

    Nasza szkoła Masters zajmuje się nauczaniem języka angielskiego dla dzieci.Nasza firma znajduje się w Krakowie a w ofercie można znaleźć indywidualne lub grupowe zajęcia z języka angielskiego oraz ciekawie prowadzone kursy z tego języka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie www.

    Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • Szkoła Językowa Akcent - Poznań »

    Nie radzisz sobie ciągle z językami obcymi? No to nie czekaj bezczynnie aż inni cię zagadają, lepiej podejmij naukę, zapisując się na kursy językowe w Poznaniu. Jeśli chodzi o szkoły językowe w Poznaniu i ich opinie, to nasza Szkoła Języków Obcych Akcent cieszy się jedną z najlepszych, bo organizujemy zajęcia, które nie polegają na wypełnianiu ćwiczeń i nudnej rutynie, ale na obcowaniu z żywym językiem. Prowadzimy kluby konwersacyjne, kursy językowe dla firm (Poznań), językowe półkolonie dla dzieci w Poznaniu oraz przygotowanie do egzaminów – maturalnych, gimnazjalnych i językowych takich jak FCE i CAE. Podstawowe języki w naszej ofercie to angielski, niemiecki, francuski i hiszpański, ale oferujemy i więcej. Zajrzyjcie na stronę SJO Akcent, aby dowiedzieć się więcej.

    Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: