Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 19
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Kursy i szkolenia

1 · 2 · następna strona »
 • O.S.Z.i I.B. Kameleon »

  Przedstawiamy ofertę szkoleń zawodowych i instruktorskich naszego ośrodka szkoleń zawodowych. Prowadzimy kursy pracownika ochrony fizycznej, pointshotingu, kurs instruktora strzelectwa sportowego, kurs grafiki i obsługi plotera laserowego CO2 i wiele innych prowadzonych przez najlepszych polskich specjalistów.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ppoz »

  Ogólnopolski Portal przeciwpożarowy na którym znajdziesz informacje z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Docelowo jest prowadzony dla specjalistów ochrony ppoż ale każdy zainteresowany tą tematyką coś dla siebie znajdzie. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów pożarowych, ciekawostek oraz innych materii w zależności od potrzeb użytkowników. Ochrona przeciwpożarowa to wybitnie duża problematyka więc będzie wystarczająco dużo projektów. Z małej strony z czasem powinien powstać ogólnopolski wortal.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Przeciwpożarowa »

  Prezentujemy państwu internetowe kompendium informacji o zabezpieczeniach przeciwpożarowych. Tematyką naszej strony są instrukcje przeciwpożarowe. Co jakoś czas publikujemy nowe interesujące artykuły o działaniach przeciwpożarowych i schematach dróg ewakuacyjnych.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szybkiego czytania Gdańsk »

  Strona na której znajdziesz kurs szybkiego czytania. Będziesz mógł poznać techniki które umożliwią Ci zdecydowanie szybsze czytanie książek, oraz artykułów w internecie. Już teraz odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej na temat kursu szybkiego czytania

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy BHP oraz przeciwpożarowe - WYSZKÓW »

  EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe zajmuje się organizacją wysokiej klasy szkoleń m.in. z zakresu bhp. Dysponujemy bogatą ofertą szkoleń zarówno wstępnych jak i okresowych W ramach Centrum EDOOR oferujemy również szkolenia z zakresu ppoż, pierwszej pomocy oraz oceny ryzyka zawodowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat szkoleń zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum EDOOR

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Lejdis Prawko - szkoła jazdy Kraków »

  Najlepsza krakowska szkoła jazdy? Tak - zdobyłyśmy wyróżniające nas tytuły "najlepszej instruktorki małopolski" w roku 2010 i 2011 Wszystkich chętnych do posiadania prawa jazdy zapraszamy na kurs do naszej auto szkoły - zapraszamy do osk Lejdis. Prowadzimy kursy podstawowe prawa jazdy oraz dodatkowe, np. po 3 niezdanych egzaminach na prawo jazdy. Każda jazda na samochodzie identycznym jak egzaminacyjny- także pod względem technicznym.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Opole – rozwój osobisty - Quest Coaching »

  Coaching to metoda pracy skoncentrowana na rozwiązaniach, które wspomagają rozwój osobisty w celu skutecznego osiągnięcia zamierzonych celów. Na naszej stronie można znaleźć informacje które mogą przybliżyć poznanianie takiej metody oraz skorzystać z usług naszej firmy która profesjonalnie wykona oferowaną usługę.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Prezentowana tutaj firma oferuje usługi jak szkolenia i kursy w zakresie BHP, ale również ochrony przeciwpożarowej na terenie Wrocławia, Warszawy, Katowic, Opola i Krakowa. Inspektorzy, pracujący w naszej firmie posiadają całkowite przygotowanie, dlatego nasze szkolenia są na tak wysokim poziomie.

  W ofercie firmy mamy np.: usługi bhp oraz ochrona przeciw pożarowa, szkolenia na operatorów wózków widłowych, szkolenia bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Jeśli praca maturalna nie daje ci spać po nocach i nie sprostasz poradzić sobie z jej przygotowaniem, dobrze trafiłeś!Prace maturalne wbrew pozorom nie są proste do przygotowania, a przelanie na papier własnych idei często stanowi trudność! Pisanie prac maturalnych to pięta achillesowa wielu początkujących ludzi! Nie zwlekaj, aż będzie zbyt późno! Zastanów się, co jesteś w stanie okiełznać, wybierz temat i zgłoś się do ekspertów!

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psie przedszkole »

  Z całego serca zachęcamy do skorzystania z organizowanych przez nas kursów młodych oraz dorosłych osobników. Proponujemy kursy w niewielkich grupach, indywidualne, i prelekcje teoretyczne dla właścicieli. Dzięki czemu jesteśmy w stanie poświecić dużo czasu każdemu psu, posiadamy także opcje zajęć indywidualnych w domu. Każdy instruktor posiada wysokie kwalifikacje zdobyte w czasie kursów. W skład oferowanych szkoleń wchodzą ćwiczenia z posłuszeństwa, sportowe spacery oraz nauka pokonywania przeszkód. Gwarantujemy, że żaden czworonóg nie będzie się z nami nudził. Na kurs zabierz ze sobą książeczkę zdrowia psa, jego zabawki i przekąski do nagradzania zwierzaka. Szkolenie psów poznań zapewni Ci wspaniałą atmosferę. Zajrzyj także na nasza stronę aportujznami. pl.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: