Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 28
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Kursy

 • STER, szkolenia, coaching, doradztwo »

  Nasza firma zajmuje się szkoleniami dedykowanymi dla firm, organizacji i osób indywidualnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wsparcie terapeutyczne i coachingowe. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy dbają o jakość i rzetelność wykonywanych działań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: ster.edu.pl

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Na stronie znajdziecie wiadomości na temat terminów szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Są one prowadzone według aktualnych standardów światowych i europejskich organizacji zajmujących się resuscytacją. Miejsce prowadzenia zajęć można ustalić indywidualnie. Firma prowadzi szkolenia w całym kraju.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, kursy bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  W każdym zakładzie pracy, który ma zatrudnionych pracowników muszą być przeprowadzone szkolenia bhp. Pracodawca wykonuje nowemu pracownikowi wstępne szkolenie bhp oraz organizuje szkolenia bhp okresowe. Pracodawca może wybrać do przeprowadzania szkoleń BHP firmę zewnętrzną EKOL-BHP, która oferuje oprócz wykonania szkolenia bhp także opracowanie oceny ryzyka zawodowego, instrukcji bhp, udział postępowaniu powypadkowym. Podpowiemy po przeprowadzonym przeglądzie bhp co należy zmienić, aby poprawić bezpieczeństwo w firmie. Nie zwlekaj do jutra, skontaktuj się z naszą firmą już dziś, bądź odpowiedzialnym pracodawcą.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia okresowe kraków - Ochrona Pracy »

  Przedsiębiorstwo "Ochrona Pracy" sp. z o. o. wykonuje zlecenia oparte o działanie outsourcingowe. Proponujemy zajęcie się kwestią BHP, rozliczeniami rachunkowymi i kadrowymi a także rozliczaniem czasu pracy kierowców. Bierzemy pełną odpowiedzialność za przekazane zlecenia. Klient może liczyć na profesjonalne oraz zrobienie na czas powierzonej pracy. Nasza grupa pracowników jest świetnie wyedukowana pod względem teoretycznym a także empirycznym. W przygotowanej ofercie klienci odnajdą również liczne szkolenia, consulting oraz wykonywanie badań i pomiarów w miejscu pracy.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na prawo jazdy kat b w Łodzi na Bałutach »

  Ceny kursu na prawo jazdy w Łodzi mogą niejednego przysporzyć o zawał, jednak jest jedna szkoła nauki jazdy w Łodzi, której niskie ceny zachwycą przyszłych kierowców.

  Nasza szkoła nauki jazdy w Łodzi ma bardzo niskie ceny kursów na prawo jazdy w tym kurs kat b w Łodzi. Zdawanie prawa jazdy w Łodzi nie jest proste, jednak nasza auto szkoła perfekcyjnie przygotuje Cię na ten trudny egzamin. Dzięki naszej szkole nauki jazdy, prawo jazdy otrzymasz za pierwszym podejściem.

  Nasza auto szkoła mieści się w Łodzi na Bałutach, dzięki czemu mieszkańcy Zgierza oraz Aleksandrowa Łódzkiego i innych miast koło Łodzi mają łatwy dostęp do naszej szkoły nauki jazdy. Auto szkoła zaprasza mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego oraz Zgierza do zapoznania się z niskimi cenami kursów prawa jazdy w Łodzi, szczególnie kurs kat b. Nauka jazdy w Łodzi zrobi z Ciebie prawdziwego kierowcę.

  Zapraszamy do naszej auto szkoły w Łodzi na Bałutach.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: