Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 73
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Alarmy

 • Genway »

  Genway ukierunkowywuje się w produkcji oraz sprzedaży rozwiniętych systemów ochrony równocześnie dla przedsiębiorstw jak i jednostkowych bloków. Powodzenie na krajowym rynku tylko rozbudował horyzonty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wartość wypromowały domofony, lecz obecnie w ofercie są rozwinięte systemy monitoringu czy też kontroli dostępu. Sklep nieustannie funkcjonuje na rynku systemów zabezpieczeń od przeszło 20 lat, dzięki temu nabyte doświadczenie dopuszcza systematycznie poszerzać ofertę o lepsze technologie.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eurofocus »

  Specjalizujący się w sprzedaży systemów telewizji przemysłowej, sygnalizujących pożar, włamanie lub napad, sklep internetowy eurofocus. pl jest własnością znajdującej się w Łodzi firmy P. H. P. U. ASD Jolanta Cegielska. Działamy w branży od 2006 roku. Konsekwentnie umacniamy naszą pozycję rynkową. Duże doświadczenie pozwoliło nam na dobranie najlepszych towarów, które umieściliśmy w naszym asortymencie. Sprawia to, że mamy możliwość zagwarantować Państwu wyjątkową bezawaryjność a także doskonałą klasę sprzedawanych w prowadzonym przez nas sklepie wyrobów.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • eAlarmy - monitoring, alarmy »

  eAlarmy. com. pl zajmuje się zabezpieczaniem majątku. Przedsiębiorstwo to zostało otwarte w roku 1997. Swój fizyczny lokal ma w Częstochowie, przy ul. Bialskiej 57/1. Na swojej stronie WWW oferuje bardzo bogaty asortyment z obszaru ochrony majątku między innymi:
  - systemy alarmowe zestawy a także ich pojedyncze składniki takie jak różnego rodzaju czujki, centrale alarmowe, sygnalizatory czy klawiatury;
  - monitoring - telewizja przemysłowa CCTV, w skład którego wchodzą między innymi rejestratory cyfrowe DVR, kamery przemysłowe, obiektywy czy monitory;
  - systemy domofonowe cyfrowe jak i analogowe i interkomy;
  - wideodomofony;
  - czujniki dymu;
  - systemy kontroli dostępu.
  W sklepie internetowym eAlarmy. com. pl można zamówić prosty alarm domowy, jak i profesjonalne, rozbudowane systemy do ochrony własności instytucji i przedsiębiorstw. Przedsiębiorstwo zapewnia obszerny asortyment urządzeń, profesjonalne konsultacje i fachowy serwis.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.Fonex.com.pl »

  Firma Fonex S. J. od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem systemów zabezpieczeń mienia. Systemy sygnalizacji włamania i napadu tyczą się zabezpieczeń antywłamaniowych. Zniechęcają ewentualnego włamywacza oraz sygnalizują właściciela i stosowne służby o zaistniałej sytuacji. Systemy sygnalizacji pożaru wykrywają niebezpieczeństwo w najwcześniejszej fazie, kiedy jeszcze można je bez większego trudu opanować. Połączone z nimi są systemy oddymiania, które ułatwiają opuszczanie budynku. Systemy telewizji przemysłowej służą do obserwacji obiektów zarówno na miejscu, jak i z dalszej odległości. Systemy czasu pracy i kontroli dostępu to instrumenty niezbędne dla nowoczesnych firm. Natomiast dla lokalu prywatnego (ale nie tylko) są domofony i wideodomofony. Wszystkie te systemy mogą być elementami jednego dużego systemu inteligentnego budynku. Fonex ma wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie upoważnienia i licencje wymagane do tej działalności.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Automatyczne odcięcie wody w mieszkaniu »

  Odcinanie zaworów zaworów wody zabezpiecza nasz dom przed zalaniem i szeregiem zniszczeń. Firma http://www. dropsensor. com gwarantuje w tej materii doradztwo i pomocną dłoń wszystkim swym indywidualnym konsumentom, a także biznesmenom, chcącym ochronić tym sposobem własne firmy. Mamy wtedy zapewnienie zahamowania wypływu wody, zanim będzie on na tyle duży, iż spowoduje niechciane szkody.

  Adres pocztowy http://www. dropsensor. com to 41-709 Ruda Śląska, ul. Niedurnego 79. Klienci mają poza tym opcję kontaktu mailowego albo telefonicznego, pisząc na adres kontakt@dropsensor.com czy dzwoniąc pod numer 795690111. Na stronie internetowej udostępniony jest też pomocny formularz kontaktowy, poprzez który można się z nami skontaktować.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy i monitoring CCTV- SystemZabezpieczen.pl »

  Elementarne wiadomości odnośnie systemów zabezpieczeń. W jaki sposób funkcjonuje monitoring IP, których składników wymaga, a także jak zbudować nieskomplikowany monitoring swojego lokalu, jakie możliwości mają kamery przemysłowe, a poza tym opis systemu inteligentnego domu - Fibaro. Jeżeli wciąż nie jesteś pewien, czy opłaca się zainwestować w ochronę, wejdź, zapoznaj się ze stroną, a na pewno zmienisz opinię. Dowiesz się także, jakie są współczesne systemy alarmowe oraz dlaczego opłaca się je nabyć.

  Data dodania: 03 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alarmy

Alarmy - nowa strona:

Adres: