Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 22
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Poszukujesz dobrego ubezpieczenia dla siebie? Multiagencja Help Ubezpieczenia to punkt, w którym na bank odszukasz ofertę dostosowaną dla Ciebie. Oferujemy wam kompletną paletę produktów z zakresu ubezpieczeń, u nas najtaniej wykupisz ubezpieczenia samochodowe OC oraz AC.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking ubezpieczeń »

  Jeśli potrzebujesz polisy pojazdu to super trafiłeś. Na naszej stronie www nie tylko zakupisz najtańsze ubezpieczenie lecz podobnie obeznasz się z orginalnym zestawieniem pośród firm ubezpieczeń. Będziesz wtedy miał pełen pogląd u kogo najbardziej Ci się opłaci zakupić polisę dla twojego samochodu.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domów Poznań-Komorniki, Agencja PZU »

  Strona agenta ubezpieczeniowego PZU S.A. Prowadzimy działalność na ternie Poznania i okolic - Plewiska Komorniki, Plewiska. Proponuję Wam ubezpieczenia mieszkań, samochodów, gospodarstw rolnych,MŚP oraz prywatne znajdujące się w ofercie PZU. U mnie możecie zakupić Autocaso, ubezpieczenie obowiązkowe, ubezpieczenie turystyczne czy ubezpieczenie firmy. Doradzę jak wybrać dogodne ubezpieczenie, które zapewni Państwu najlepszą ochronę. PZU to największa i najstarsza firma ubezpieczeniowa w Polsce.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liberty Direct kod promocyjny na OC i AC »

  Czasami ceny ubezpieczeń potrafią przerazić. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu okazują się kanały sprzedaży bezpośredniej - direct. Na moim blogu znajdziesz różne kody zniżkowe, w tym kod promocyjny Liberty Direct dla ubezpieczeń OC i AC. Na szczególna uwagę zasługuję także fakt, iż Liberty Direct opinie posiada naprawdę nienaganne.Kolejną informacją wartą zaprezentowania są rabaty, za użycie nr polisy Axa Direct.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kod Liberty Direct - Podaruj znajomemu zniżkę »

  Super promocja OC i AC organizowana przez Liberty Direct. Podaruj znajomemu zniżkę na ubezpieczenie. Wystarczy tylko podczas obliczania składki w kalkulatorze online powołać się na Kod Liberty Direct 75369166.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona agenta ubezpieczeniowego »

  Wyjątkowa oferta ubezpieczeń dla wszystkich osób zainteresowanych zabezpieczeniem swojej przyszłości przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub życia. Ubezpieczenia na życie lub zdrowie to rozsądna możliwość inwestycji z którą warto się zapoznać na naszej stronie. Ponadto w kompleksowej ofercie: ubezpieczenia podróżne, Gwarantowana renta kapitałowa, komunikacyjne, majątku firm czy odnośnie funduszy inwestycyjnych.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aviva Pisz ubezpieczenia. Doradca Aviva. »

  Najwyższy standard obsługi klienta, profesjonalnie świadczone usługi z zakresu ubezpieczeń i inwestycji oraz wysoki standard świadczonych usług. www.murach-ubezpieczenia.pl Zakres świadczonych usług jako Doradca Aviva znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenie tOC/AC w LINK4 »

  Link4 to lider i jedna z pierwszych firm na rynku ubezpieczeń direct, wyróżniona licznymi nagrodami za ofertę i jakość usług. Warto zapoznać się z jej propozycją ubezpieczeń samochodowych, bowiem należy do najtańszych, a zarazem najciekawszych na tle krajowej konkurencji. Ubezpieczenie OC w pakiecie, które oprócz standardu zapewnia klientom Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony to obecnie najtańsza i najkorzystniejsza oferta na polskim rynku. Jeszcze większe możliwości daje wykupienie ubezpieczenia AC i OC w pakiecie. LINK4 oferuje korzystne stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta, a zakup polisy czy likwidacja szkody zajmują dosłownie chwilę. W uzupełnieniu podstawowych ubezpieczeń firma poleca ubezpieczenia dodatkowe m. in. : Zielona Karta, Samochód zabytkowy, ubezpieczenie NNW, Kluczyki Plus, ubezpieczenie motocykla.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej »

  Kancelaria radcy prawnego Artura Klimkiewicza specjalizuje się w odszkodowaniach po śmierci najbliższych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej pozwalają na zwielokrotnienie kwoty, która jest oferowana przez firmę ubezpieczeniową. Przy odpowiedniej argumentacji w sądzie i umiejętnym wykazaniu należnej kwoty, Kancelaria jest w stanie uzyskać wielokrotnie wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie. Zadośćuczynienie za śmieć bliskiej osoby ma za zadanie naprawić szkodę niemajątkową wywołaną przez utratę męża czy żony oraz zerwanie bezcennych więzi rodzinnych. Wysokość uzyskanej kwoty jest różna w zależności od rodzaju poniesionych strat. Wielokrotnie kancelaria wygrała dla swoich klientów kwoty na poziomie trzystu tysięcy złotych.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: