Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 22
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Tłumacze przysięgli

  • Artur Strudziński - tłumacz przysięgły Warszawa »

    Firma Trans Lingua magistra Artura Strudzińskiego trudni się realizacją rzetelnych tłumaczeń z zakresu języka angielskiego. Przekłady dostępne są w obie strony, mogą to być zarówno tłumaczenia na piśmie, jak i ustne. Tłumacz współpracuje także ze specjalistami z przeróżnych branż, klienci mogą więc liczyć na profesjonalne tłumaczenie nawet bardzo wymagających dokumentów. Trans Lingua oferuje też nowoczesne podejście do tłumaczeń zapewniając nie tylko terminowość wykonania przekładów, lecz też i odbiór treści do przetłumaczenia za wykorzystaniem poczty elektronicznej. Gotowe tłumaczenia dostarczane są pocztą.

    Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • rejestracja pojazdów Wejherowo Gdynia Puck »

    Oferujemy pomoc w rejestracji samochodów i innych pojazdów sprowadzonych z zagranicy jak i krajowych. Dokonujemy wszelkich formalności z tym związanych za klienta. Opłacamy akcyzę, składamy VAT 23 i VAT 24, opłacamy recykling, wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego angielskiego hiszpańskiego holenderskiego francuskiego i włoskiego. Ostatecznie rejestrujemy pojazd w wydziale komunikacji a klient odbiera u nas tablice rejestracyjne. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia OC na miejscu. Zapraszamy do naszego biura w Wejherowie i Gdyni.

    Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumacze przysięgli

Tłumacze przysięgli - nowa strona:

Adres: