Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 22
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Szkolenia

 • Konferencje »

  Nasza firma oferuje pomoc w szukaniu dogodnych obiektów konferencyjnych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w organizowaniu różnego rodzaju konferencji czy to nad morzem, czy na Mazurach, docieramy w każdy region naszego kraju. Wspieramy realizację programu, dostarczamy pożyteczne artykuły, materiały konferencyjne oraz ulotki promocyjne. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ISO »

  Strona na której znajdziesz podstawowe informacje na temat ISO oraz zamówisz szkolenie do swojej firmy w tym zakresie. Nasze usługi świadczymy z pełnym profesjonalizmem.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Nasz portal umożliwia znalezienie sali konferencyjnej. Nie ma konieczności przeszukiwania internetu, ażeby wpaść na ślad idealnej pracowni biznesowej, u nas masz przesyt propozycji w jednym miejscu. Na naszym portalu kilkoma kliknięciami będziesz mógł znaleźć wymarzoną sale konferencyjną.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • NTG Łódź audyt legalności oprogramowania »

  Audyt legalności oprogramowania i audyt bezpieczeństwa komputerów na zlecenie klientów przeprowadza firma NT Group. To firma działająca w szeroko rozumianej branży komputerowej. Urządzają kursy komputerowe i to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Szkolą na wszystkich poziomach zaawansowania. A co więcej zajmują się tworzeniem stron www, portali, wortali i grafik komputerowych, podejmują się także hostingu stron i poczty. Nie obce jest im kreowanie systemów zarządzania firmą, zarządzania treścią oraz e-businessowe – B2B – B2C – B2E. Można także zwrócić się do nich o pomoc w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, a także w razie jego awarii. Więcej szczegółów dotyczących firmy na stronie:

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie płatnik »

  Wiedza to klucz do sukcesu. To motto, którym się inspirujemy. Edukujemy i radzimy, czym się zająć, żeby cieszyć się pracą oraz pieniędzmi. W końcu trzeba mieć wiedzę, aby zarabiać. Organizujemy cieszące się uznaniem szkolenie płatnik. Oprócz tego w ogromnej ofercie mamy dużo innych szkoleń. Wystarczy wejść na domenę oraz zaznajomić możliwości, które tam prezentujemy. Dzięki naszym staraniom dużo osób zdobyło już wyśniony zawód.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia online »

  Serwis internetowy e-sanora. eu zaprasza użytkowników do skorzystania z bogatej oferty kursów. Zapewniamy pomoc automatycznego pomocnika internetowego, który ułatwi planowanie prywatnej drogi rozwoju każdego użytkownika. Nasze szkolenia są tworzone przez kompetentnych trenerów. Nasze świadczenia cechują umiarkowane ceny, dzięki rozbudowanej liczbie szkoleniowców proponujących swoje usługi. Cała platforma dostosowana jest do wyświetlania na różnorodnych urządzeniach mobilnych.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: