Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 12
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Poligrafia

 • Drukarnia online - internetowa drukarnia offsetowa »

  Internetowa drukarnia offsetowa gwarantująca kompleksowy zakres usług poligraficznych. Drukujemy wizytówki, ulotki, kalendarze, notesy, papiery firmowe, plakaty, banery itp. Zapewniamy wysokiej jakości druk materiałów poligraficznych i krótkie terminy wykonania zamówienia przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Drukarnia Online jest całkowicie zespolona z systemem płatności online, co zapewnia bezpieczeństwo i szybką realizację przeprowadzanych transakcji.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki kraków »

  Każdy posiadacz interesu w pełni zdaję sobie sprawę z tego jakże ważkim czynnikiem jest wizytówka. W niektórych przypadkach jest to wyłączny czynnik, jaki ma zachęcić prawdopodobnego kontrahenta do współdziałania. Wizytówka winna być zatem zaprojektowana z pomysłem, aby zapadła głęboko w pamięć. Głównym celem wizytówki jest jednak przedstawienie. Z tej przyczyny powinna ona obejmować dane posiadacza wizytówki, przedsiębiorstwo, bardzo krótki opis jakie oferuje usługi oraz numer telefonu. Dzięki tym fundamentalnym wiadomościom ewentualny klient będzie wiedział gdzie się powinien udać. Jednak wizytówkaw dzisiejszych czasach nie pełni już tylko roli informacyjnej. Musi ona również zachęcić osobę, której wręcza się wizytówkę do użycia jej. Wizytówka musi zainteresować i być zapamiętana! Tylko wtedy jest szansa, że dojdzie do rozmów biznesowych i biznesu.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia online »

  Drukarnia online, która działa na stronie www. dobredrukowanie. pl to wygodne rozwiązanie, gdyż plakaty mamy możliwość zamówić bez wychodzenia z domu, czy biura. Wystarczy w odpowiedni sposób przygotować treści do druku, wysłać je do drukarni, a później określić liczbę egzemplarzy, rodzaj i format papieru oraz ewentualne efekty specjalne, o ile ich zastosowanie jest planowane. Później należy tylko zapłacić za zlecenie i czekać na efekty prac obrotnego i doświadczonego zespołu.


  Atutem spółki Poligrafiaplus jest sumienność. Termin przygotowania zlecenia jest ściśle dotrzymywany, a druk odznacza się dbałością o każdy szczegół. Doświadczeni doradcy zawsze udzielą pomocy i służą poradą, wystarczy skontaktować się, dzwoniąc pod nr 692 908 926 albo wysłać formularz kontaktowy znajdujący się pod adresem http://www. dobredrukowanie. pl. W portalu odnaleźć można dodatkowo informacje o aktualnych promocjach, wyceny standardowych realizacji.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poligrafia

Poligrafia - nowa strona:

Adres: