Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 30
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Podatki

  • PIT 2012 - Program, Formularze »

    Program do PITów pozwala na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym w bardzo krótkim czasie i zupełnie za darmo. Aplikacja zawiera rekomendację Instytutu Polskiej Księgowości. Program PIT 2012 zawiera interaktywne formularze PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37 i PIT 38 razem z wszystkimi załącznikami. Działa na zasadzie kalkulatora, który wykonuje obliczenia i uzupełnia odpowiednie komórki formularzy. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i ściągniesz.

    Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Mag Tax - rozliczenie podatku z zagranicy »

    Mag-Tax jest firmą trudniącą się świadczeniem pomocy w zakresie odzyskiwania podatku zagranicznego. Firma funkcjonuje w obszarze doradztwa finansowego, swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku, posiada doświadczonych i dobrze wyszkolonych konsultantów. Jako priorytet firma stawia sobie zagwarantowanie kontrahentom najszybszego i możliwie najwyższego zwrotu podatku zza granicy, zapewniając tym samym rzetelność jak i bezpieczeństwo z zachowaniem całkowitej poufności. Interesanci na każdym etapie swojej sprawy mają wgląd do swoich danych, mogą też sprawdzać przebieg sprawy, bądź mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa w sprawach niestandardowych.

    Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: