Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 17
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Odszkodowania

 • Odszkodowania - blog internetowy »

  Blog firowy poruszający tematykę odzyskiwania odszkodowań od ubezpieczycieli. Na blogu znajdują się przydatne informacje dla osób próbujących na własną rekę uzyskać odszkodowanie i posiadjacych problemy z firmami ubezpieczniowymi. Na pytania odpowiada doktor nauk medycznych.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej »

  Kancelaria radcy prawnego Artura Klimkiewicza specjalizuje się w odszkodowaniach po śmierci najbliższych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej pozwalają na zwielokrotnienie kwoty, która jest oferowana przez firmę ubezpieczeniową. Przy odpowiedniej argumentacji w sądzie i umiejętnym wykazaniu należnej kwoty, Kancelaria jest w stanie uzyskać wielokrotnie wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie. Zadośćuczynienie za śmieć bliskiej osoby ma za zadanie naprawić szkodę niemajątkową wywołaną przez utratę męża czy żony oraz zerwanie bezcennych więzi rodzinnych. Wysokość uzyskanej kwoty jest różna w zależności od rodzaju poniesionych strat. Wielokrotnie kancelaria wygrała dla swoich klientów kwoty na poziomie trzystu tysięcy złotych.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowania »

  Kancelaria Odszkodowawcza Meditor czyli odszkodowania powypadkowe, dochodzenie odszkodowań, kompleksowa pomoc prawna. Katowice, Wrocław i inne miasta w Polsce, Meditor działa wszędzie. Postaw na najwyższe odszkodowanie powypadkowe, miej pewność że otrzymasz to co Tobie się należy, to skuteczne dochodzenie odszkodowania w całym kraju.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odszkodowania

Odszkodowania - nowa strona:

Adres: