Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 20
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Geodezja

  • Geodeta Opole – geodezyjna obsługa budownictwa – Horyzont »

    Biuro geodezyjne Horyzont świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Opola i okolic już od 2005 roku. Dzięki połączeniu wiedzy i wieloletniego doświadczenia z najnowszą technologią zyskaliśmy renomę na rynku opolskim. Posiadamy stosowne uprawnienia geodezyjne z zakresu: geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, rozgraniczenia i podziały nieruchomości oraz geodezyjna obsługa inwestycji.

    Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych »

    Mająca swoją kwaterę w Lubartowie firma Biuro Nieruchomości i Usługi Geodezyjne zajmuje się usługami geodezyjnymi oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób prywatnych, jednak prowadzi też współpracę z agencjami projektowymi, czy kancelariami notarialnymi. W ramach realizowanych czynności świadczy na początek wznowienia i stabilizację punktów granicznych, czy też geodezyjne podziały działek i nieruchomości. Wśród licznych wysokiej jakości usług kontrahenci odszukają też pomoc oraz doradztwo w zakresie odszukania i kupna odpowiedniej nieruchomości.

    Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Geodezja

Geodezja - nowa strona:

Adres: