Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 23
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: E-Biznes

 • Płatności online »

  Na naszej stronie PayLane.pl oferującej płatności online znajdziecie Państwo ofertę dla wymagających e-biznesów. Nasza oferta obejmuje usługi płatnicze takie jak: wirtualny terminal MOTO, płatności cykliczne czy też popularne metody płatności jak karty kredytowe, karty debetowe i inne platnosci internetowe. Pełna oferta dostępna na prezentowanej stronie www.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki historyczne i ekonomiczne »

  Księgarnia Na Rocha sprzedaje pozycje wydawnicze w sklepie stacjonarnym oraz za pośrednictwem sklepu internetowego który tutaj prezentujemy. W naszej ofercie dostępnej nas tronie znajdują się publikacje z rożnych profesji. Sprzedaż podręczników szkolnych jest dopełnieniem propozycji firmy. Księgarnia Na Rocha zaprasza wielbicieli książek do zapoznania się z proponowanymi pozycjami!

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana walut monedo »

  E-kantor Monedo.pl umożliwia wymianę walut online. Monedo.pl pozwala szybko i wygodnie wymieniać walutę. W obecnej chwili Monedo.pl umożliwia wymianę dolarów, euro, funta szterlinga, oraz franków szwajcarskich. Serwis Monedo.pl cechują szczególnie niskie prowizje wysokości 0,1-0,2 procenta, co znaczy, że kurs wymiany w ekantorze jest dużo korzystniejszy niż w "zwykłych" kantorach, a zwłaszcza bankach. Do tego Monedo.pl zapewnia bezpieczeństwo pieniędzy poprzez szyfrowanie połączeń SSL.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do wystawiania faktur »

  Prowadzenie własnej firmy praktycznie w każdym przypadku stawia przed nami konieczność ciągłego dbania o wiele różnych kwestii. Jeżeli ktoś chciałby zatem w jak największym stopniu sobie to ułatwić i uniknąć jakichkolwiek potencjalnych kłopotów tego typu, to nade wszystko powinien znaleźć idealne dla siebie oprogramowanie. Doskonałą propozycją dla właściwie każdego z nas bez wątpienia jest prezentowany tutaj program. Jest on bardzo prosty w obsłudze, a ponadto każdy klient spotka się tutaj z bardzo przystępnymi cenami. Program przeznaczony jest do błyskawicznego wystawiania faktur oraz zajmowania się ogólnie pojętą windykacją w firmie.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek do GIODO »

  Przedsiębiorcy prowadzący e-biznes zobligowani są zgłosić swoje zbiory danych osobowych do GIODO, niestety wielu właścicieli sklepów czy serwisów nie zdaje sobie sprawy jak to jest ważne oraz, że za brak takich zbiorów może zostać nałożna kara.

  Firma Legalny e-Biznes pomożei działać twojej firmie zgodnie z obowiązującym prawem. Pomożemy ci w rejestracji zbiorów danych osobowych w GIODO.

  Przygotujemy twojej firmie politykę bezpieczeństwa i instrukcję jak powinno się zarządzać systemem informatycznym.

  Utworzymy potrzebne umowy dot. przetwarzania danych osobowych itp.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: E-Biznes

E-Biznes - nowa strona:

Adres: