Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 21
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · następna strona »
 • Wzory CV »

  Zapraszam do zapoznania się z wzorami CV które umieściłem na stronie www.pisaniecv-listmotywacyjny.info. Umieszczone wzory mają na celu przybliżyć i pomoc w pisaniu własnego podania o prace które składa się z CV i Listu Motywacyjnego. Pamiętaj, że to tylko wzór, a nie Twoje własne CV.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Firma "FireSafety" to zespół zawodowców od spraw związanych z ochroną przeciwpożarową. Instrukcja przeciwpożarowa jest naszą sztandarową propozycją której trzymamy się od samego początku powstania naszej firmy.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Horeca - zarządzanie hotelem i gastronomią »

  Zarządzanie i doradztwo operacyjne hotelu, gastronomii. Zarządzanie kosztami operacyjnymi hotelu, optymalizacja kosztów hotelu, procedury operacyjne hotelu i restauracji, standardy obsługi, budżetowanie, uruchamianie hoteli i usprawnianie już działających.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • audyt podatkowy »

  Prezentujemy stronę kancelarii doradców podatkowych. Nasza firma dba o klienta i jego przedsiębiorstwo wykonując audyt finansowy. Usługi firmy KKP-Doradcy są świadczone na bardzo dobrym poziomie. Dajemy Państwu pomoc zarówno fizyczną jak i zdalną. Zapraszamy na prezentowaną stronę internetową gdzie można poznać naszą ofertę.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Trinity »

  W 2011 roku sporo mówiło się o kryzysie. Wiele spółek kapitałowych musiało ograniczać wydatki, aby przetrwać na rynku. Pomimo że w wielu krajach kryzys dał się bardziej we znaki, nie ominął również Polski. Co prawda szczegółowy bilans zysków i strat nie został jeszcze przez nikogo sporządzony, ale możemy powiedzieć, że najgorsze mamy już za sobą. Wielu inwestorów z pewnością odetchnęło z ulgą. Może warto zainwestować w Pre-IPO?

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  System Zarzadzania Jakością ISO 9001 został opracowany w 1987 roku. Jego aktualna wersja pochodzi z roku 2008.
  ISO 9001 to norma uniwersalna, przeznaczona dla różnego rodzaju firm, niezależnie od ich wielkości czy branży w jakiej działają.
  Posiadanie certyfikatu ISO 9001 jest pewnego rodzaju wizytówką firmy i świadczy o wysokim poziomie wykonywantych przez nią usług czy wytwarzanych produktów.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne kancelaria prawna białystok »

  Adwokaci z naszej kancelarii adwokackiej doradzają w obszarze prawa administracyjnego, cywilnego, celnego, karnego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego. Gabinet adwokata Leszka Kurdyckiego proponuje usługi dla jednostek osobistych i podmiotów gospodarczych. Nasi adwokaci oferują porady prawne, przeglądają umowy i dokumenty, tworzą opinie prawne, a także reprezentują klientów przez sądami i organami administracyjnymi. W celu poznania się z naszą ofertą kancelarii adwokackiej zapraszamy na stronę internetową. Tam znajdą Państwo istotne informacje na temat aktywności naszej kancelarii i limitu obowiązków jakie realizują nasi adwokaci.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marian Piasecki Komornik w Tarnowie »

  Kancelaria Komornicza Mariana Piaseckiego zlokalizowana jest w Tarnowie. Komornik działa przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie. Komornik wykonuje czynności egzekucyjne z zakresu prawa cywilnego, realizuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne, ale może także prowadzić postepowanie zabezpieczające. Oprócz tego sprawuje nadzór na dobrowolnymi publicznymi licytacjami (nieruchomości oraz ruchomości). Obszar komorniczy obejmuje Gminę miasta Tarnów i Gminę wiejską Tarnów oraz cały Powiat tarnowski. Kancelaria jest otwarta w dni powszednie, a przyjęcia stron odbywają się we wtorki i czwartki. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe, wiadomości tyczące się aktualnych licytacji i innych informacji.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać CV - pisaniecv.net »

  Jeśli szukasz pracy albo chcesz zmienić na inną to odwiedź naszego bloga z wskazówkami: jak szukać pracy albo jak napisać dobre Curriculum Vitae lub list motywacyjny. Przybliżamy tajniki rekrutacyjne które przydadzą Ci się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trivo - szkolenia z marketingu dla firm Katowice »

  Wszyscy przedsiębiorcy są świadomi tego, jak trudnym zadaniem może być z reguły zarządzanie własną działalnością. Obecnie w mnogości znacznej liczby różnorodnych, bardzo atrakcyjnych usług niełatwo wygrać z konkurencją. Nawet jeśli sprzedawany przez nas wyrób czy też usługi, które zapewniamy swym konsumentom są świetne, nie spodziewajmy się, iż przyjdą oni do nas bez polecenia czy wcześniejszej reklamy. Jakie mamy zatem możliwości? Sprawę uprości nam z pewnością nawiązanie współpracy z najlepszym doradztwem marketingowym dla firm w Katowicach. Tym natomiast zajmuje się m. in. śląska firma www. Trivo. pl, która poszczycić może się ogromną liczbą zadowolonych odbiorców.

  Oprócz bogatej oferty szkoleń pod względem działań marketingowych, www. Trivo. pl gwarantuje nam też wsparcie przy otrzymywaniu pieniędzy potrzebnych do otworzenia czy rozbudowania przedsiębiorstwa. Przedsiębiorca starać może się zarówno o fundusze unijne, jak również pożyczki preferencyjne.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: