Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2218
Gości online - 13
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • FHU Wójcik Pompy hydrauliczne »

  Firma ta oferuje Państwu dostawę najwyższej jakości części pasujących do maszyn drogowych i budowlanych każdych modeli i marek. Dysponuje towarami producentów krajowych oraz zagranicznych, oferując towary zróżnicowane cenowo, dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Specjalizuje się w zaopatrywaniu sektora budowlanego, przemysłu ciężkiego, spedycyjnego a także kopalni. Poprawia ich komfort pracy oraz zwiększa efektywność. Gwarantuje długoletnie a także bezproblemowe funkcjonowanie. Rozwiązuje także wszelkie problemy oraz likwiduje uszczerbki. Gwarantuje kompleksowy serwis. Jeżeli potrzebują Państwo dowiedzieć się o szczegółach jej działalności, należy odwiedzić tę stronę internetową:

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eco Myjnie Chemia samochodowa »

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, jakim zależy na podtrzymaniu schludności w położeniu pracy i w domu. Nasze urządzenia są tak opracowane, by idealnie przystosowywać się do potrzeb ich właścicieli. ECO Myjnie to przede wszystkim wysoka jakość produktów i usług w niskich cenach. Działamy na terenie całego kraju, a nasi wykwalifikowani pracownicy, pomagają w dobraniu najlepszych dla Państwa alternatyw z naszego wielorakiego wyboru. Gwarantujemy błyskawiczne i długotrwałe pozbycie się zabrudzeń, przy śladowym nakładzie finansowym i siłowym. Istnieje ewentualność umówienia się na doświadczanie popisu naszych urządzeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto Naprawa Czarnecki Naprawa zawieszeń chojnice »

  W firmie Auto Naprawa Czarnecki nakierowani jesteśmy na szybkie i efektywne wsparcie wszystkich osób, których auto nie jest całkowicie sprawne, potrzebuje kontroli lub naprawy. Profesjonalny serwis, który prowadzimy, oparty jest na przestrzeganiu ścisłych norm bezpieczeństwa oraz jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pełne przekonanie, że świadczone będą usługi na najlepszym europejskim poziomie. Auto Naprawa Czarnecki mieści się na terenie Chojnic, od wielu lat ulepszając oraz poszerzając swoją propozycję. Zarządzamy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy niezwłocznie i prawidłowo zdiagnozować problem, a również funkcjonalnymi maszynami oraz narzędziami pozwalającymi go usunąć. Pragnąc, aby z naszych usług korzystać mogło jak najszersze grono klientów, zapewniamy korzystne ceny, przystępne dla każdego. Więcej szczegółów na stronie internetowej

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • PREFAGBUD Kształtki wieńcowe »

  Niewątpliwym liderem w branży jest firma PREFAGBUD. Istnieje na rynku od 1986 roku i w tym czasie zdołała zdobyć szerokie umiejętności i bogate doświadczenie. Od początku swojej działalności produkuje stropów Teriva, aktualnie poszerzyła swoją ofertę o pustaki do stropów Teriva, wibroprasowe bloczki fundamentowe, a także nadproże. Dynamiczny rozwój firmy w latach 90-tych poskutkował zakupem najnowszej technologii maszyn francuskiej firmy Balbinot, co w niewątpliwy sposób pozwoliło na zautomatyzowanie cyklu produkcyjnego. Nowoczesny maszyny, umożliwiły ograniczenie w produkcji pyłów dymnicowych, co w dużym stopniu podwyższyło jakość i parametry ekologiczne wytwarzanych artykułów. PREFAGBUD posiada linię produkcyjną Balbinot, wytwórnię produkującą beton, maszynę kroczącą oraz specjalistyczny transport. Wszystkie produkty firmy posiadają gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Silscrap Skup złomu »

  Gwarantujące profesjonalne usługi Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszystkie podmioty, poszukujące doświadczonej firmy w zakresie skupu złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego a także przerobu złomu niewsadowego na wsadowy. PPZ Silscrap prowadzi działalność na obszarze Warszawy a także województwa mazowieckiego. Funkcjonuje od 1993 roku i od tego czasu sukcesywnie się rozwija. W chwili obecnej to solidna firma, obejmująca duży areał ziemi, mająca kontenery, środki transportu oraz nowoczesny sprzęt do przerobu złomu we własnym zakresie. To kontrahent solidny, którego szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • DOMINO pasza dla zwierząt »

  Domino to firma, która zajmuje się dystrybucją wysłodzin browarnianych oraz pyłu słodowego. Składniki te mogą być podstawowym elementem wysokowartościowych pasz. Naszym plusem jest wieloletnie doświadczenie i wyspecjalizowana kadra. Za cel stawiamy sobie zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy całościowe doradztwo z zakresie świadczonych przez nas usług. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy dostawców indywidualnych, mieszalnie pasz, fermy zwierząt hodowlanych oraz rolników. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi wzorcami i zasadami. Więcej wiadomości na stronie.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sweet Home Service Opieka nad dzieckiem warszawa »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Sweet Home Service. Proponujemy Państwu opiekę nad dziećmi, seniorami i domem. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Pomagamy w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych; zakupy bieżące i zrealizowanie zamówień; opieka socjalizacyjna (towarzyszenie w wizytach u lekarzach, domach seniora, spacerach itp. ); pomoc w kierowaniu gospodarstwa domowego. Zatrudniamy tylko odpowiedzialnych fachowców, zatem z każdym rokiem aktywności osiągamy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE giełda transportu »

  Prekursorskie, jakkolwiek przetestowane działania w zakresie usprawnienia transportu oraz przesyłki przeróżnych materiałów to zasadnicza część propozycji jednostek Teleroute. Firma użycza odbiorcom internetową Giełdę Transportową, umożliwiającą niebywale efektywny kontakt między producentami czy handlowcami a także mniejszymi przewoźnikami albo wielkimi jednostkami przewozowymi. Funkcjonowanie na terenie dwudziestu siedmiu krajów oraz wieloletnie doświadczenie w dyscyplinie pośrednictwa transportowego zapewnia bezpieczną i do wyboru jednokrotną albo ciągłą współpracę z Giełdą Transportową Teleroute. Pełen zasięg usług dostępny jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • P. Bujniak - usługi prawne »

  Adwokat Przemysław Bujniak zaświadcza pomoc prawną osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom w ramach stałej współpracy lub jednorazowych zleceń. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z prawa cywilnego i rodzinnego. W obrębie spraw cywilnych i rodzinnych udziela m. in. pomocy prawnej w rozwodach, podziałach majątków oraz w postępowaniach o zapłatę związanych zarówno z wierzytelnościami, jak i długami klientów. Kancelaria świadczy pomoc prawną również w sprawach z obszaru prawa gospodarczego, administracyjnego i karnego. W charakterze pomocy dla przedsiębiorstw Kancelaria pomaga w sprawach związanych z wpisem do rejestrów oraz ewidencji, a również reprezentuje Klientów przed instytucjami oraz urzędami. Kancelaria Adwokacka adwokata Przemysława Bujniaka z Jaworzna świadczy obsługę i pomoc prawną Klientom z województwa śląskiego i małopolskiego. Szczegółowa oferta mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • CenCert koszt podpisu elektronicznego »

  Jednostka CenCert sprawdza się w pewnym Certyfikowaniu Kwalifikowanym podpisu elektronicznego, nabywającego bezzwłocznie moc prawną, właściwą z mocą standardowego podpisu odręcznego. Przedsiębiorstwo proponuje w swoich Centrach Rejestracji zatwierdzanie podpisu, który nie tylko usprawnia pracę, lecz także w Służbie Zdrowia umożliwia zarejestrowanie praktyki lekarskiej lekarzom oraz stomatologom albo pielęgniarkom (a prócz tego przygotowywać dokumentację medyczną), w sądownictwie umożliwia na składanie e-pozwów oraz sygnowanie e-umów. Wnikliwa propozycja asortymentu i proponowanych działań znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: