Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 23
IP - & BL -
PR - /10

Podkategoria: Biura tłumaczeń

 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX »

  Bydgoska Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX zajmuje się kompleksowym wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych w przeszło 30 językach z całego świata. Wachlarz oferowanych usług translacyjnych jest bardzo szeroki i otacza zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Kancelaria zajmuje się również przekładami specjalistycznymi z zakresu: medycyny, techniki, informatyki, chemii, a także prawa i biznesu. Wszystkie tłumaczenia realizowane są w sposób profesjonalny i szalenie rzetelny, tak aby zapewnić interesantom obsługę na najwyższym pułapie. LYNX to gwarancja kompetentnej obsługi, terminowej realizacji każdego zamówienia oraz szalenie atrakcyjnych cen. Firma oferuje użytkownikom możliwość negocjacji cenowych oraz bardzo elastyczne formy płatności. Więcej dokładnych danych na temat propozycji Kancelarii Tłumaczy Przysięgłych LYNX znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie z angielskiego na polski »

  Trudniąca się tłumaczeniami firma Interpresto oferuje doskonałe merytorycznie przekłady w języku angielskim. Realizujemy zarówno prace powiązane z tłumaczeniem ustnym, jak i pisemnym. Błyskawiczna wycena usług jest możliwa w godzinach pracy od godziny 8 do 18. Przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty dla stale współpracujących z nami podmiotów. Jesteśmy znani ze sprawnego i rzetelnego wykonywania powierzonych przekładów. Zapewniamy możliwość wprowadzenia korekt na przekładaną treść w okresie do pół roku po przekazaniu zlecenia.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ling365 tłumaczenie stron www »

  Tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe dostępne są w ofercie przedsiębiorstwa Ling365. Przedsiębiorstwo jest wieloletnim biurem tłumaczeniowym, które prowadzi swoją działalność od czterech lat. Translacje wykonywane są rzetelnie z najwyższą dokładnością. Klienci mogą liczyć też na sprawdzanie specjalistycznych terminologii z ekspertami i profesjonalistami z konkretnych branż. W ofercie znajdują się tłumaczenia ustne jak i pisemne. Kontrahentom, którym zależy na natychmiastowych efektach, mogą skorzystać z oferty tłumaczeń ekspresowych. Siedziba biura tłumaczeń znajduje się w Warszawie przy ulicy Noakowskiego 16/39.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielski Wrocław »

  Zapraszamy już dzisiaj do sprawdzenia tego jak działa nasze Biuro Tłumaczeń Wrocław. Wieloletnie doświadczenie, liczne realizacje jakie wykonuje nasz tłumacz przysięgły to strzał w dziesiątkę. Tłumaczenia z języka angielskiego, tłumacz przysięgły angielski w doskonałych cenach i przystępnych warunkach współpracy. Sprawdź już dzisiaj, wybierz wszystko co najlepsze w dziedzinie tłumaczeń z języka angielskiego

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: