Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2198
Gości online - 41
IP - & BL -
PR - /10

www.biostat.com.pl

badania rynku Prezentujemy Państwu stronę jak również organizację Biostat. Jest to instytucja, jaka zajmuje się statystyką, analizą danych, projektowaniem badań oraz dodatkowo wieloma innymi dyscyplinami. BioStat do każdego zobowiązania przystępuje nadzwyczaj merytorycznie oraz profesjonalnie, jest to nasz priorytet, by każdy klient był zadowolony ze kooperacji z naszą instytucją. Jeśli wyszukujesz partnera bądź asysty z dziedzin, które proponuje nasza jednostka to też czekamy na ciebie.

Szczegóły strony www.biostat.com.pl:

    Prezentowana strona www.biostat.com.pl posiada ID:795 i widnieje w moim katalogu pod nazwą "badania rynku".. Jej moc określa wskaźnik Page Rank który wynosi na. Tą stronę zobaczyło 653 osób a klikło 8 więcej jej CR w tym przypadku wynosi 1.23%. Tą stronę dodano w dniu 28 09 2011 a wyróżniają ją takie słowa kluczowe jak bazy aptek, badania rynku, badania opinii . Stronę odnajdziesz w podkategorii Biznes i ekonomia Jeśli ten link nie działa kliknij Zgłaszam Spam/niedziała a jeśli jesteś właścicielem tego wpisu skorzystaj z promocji i wypromuj swój wpis w katalogu za pomocą tego linka - Kliknij tu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • M-GEO pomiary geodezyjne »

    Firma M-GEO istnieje na rynku od 2006 roku, świadcząc całościowe usługi w zakresie usług geodezyjno-kartograficznych, architektury, projektowania, urbanistyki oraz budownictwa. Nasza Firma działa na terenie województwa śląskiego, ale realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Trzon naszej firmy stanowi doświadczona i wykwalifikowana kadra, oraz zawodowe urządzenia przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i oprogramowania geodezyjnego. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczeniu pozwala nam oferować Klientom najwyższej jakości usługi w zakresie realizacji pomiarów roboczych, aktualizacyjnych oraz inwentaryzacyjnych, zajmujemy się geodezją inżynieryjno- przemysłową, urządzeniowo-rolną, przygotowujemy ewidencję gruntów, budynków i lokali, wykonujemy opracowania cyfrowe oraz mapy numeryczne. Nasze usługi realizujemy samodzielnie i terminowo zachowując wysoką jakość.

    Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »